1. toplam entry 3711
  2. takipçi 10
  3. takip edilen 3
  4. puan 28489
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

dünya sözlük

Buradaki yıl dönümümde sana (biraz kırgın) bir aşk mektubu bırakmak istedim. Kafamda evirdim, çevirdim.

Ama en sonunda anladım ki aşık değilim, mektup bırakmanın da bir anlamı yok.

Seni seviyorum sevgili sözlük ama vaktim yok inan. Yine de yazmayı ne kadar çok sevdiğimi hatırlattığın ve enteresan insanlarla tanıştırdığın için teşekkür ederim sana. İyi ki varsın.

Ayrıca; bir yılı devirdin, hala idareten yapılan yazılımınla takılıyor olman biraz üzmüyor değil. Yeni cami adıyla yıllanan yüzyıllık camilere benziyorsun buradan bakınca. Ama baban* parayı bulmuş*, bence seni hatırlar yakında. Yani inşallah işte. Amin.

Kendine iyi bak. Mucuk.

Kinayeli nezaket

Geçen gün gözümün kaydığı* bir türk dizisinde, zengin ve yaşlı adam nişanlısına pek kıymetli bir hediye getirmiş. Ah ne gerek vardı, mahcup ettiniz'lerden sonra adam ''istediğim* gerçekleştiğinde takdim etmek isterim'' diyerek aldı eline hediyeyi.

Yani bakınca gerçekten nazik, gerçekten hoş ama mesajını da veriyor işte. Topuğa sıkmadan önce bile olsa, Nezaket iyidir her türlü.

neyim var ki

İstediğim yerdeyim,
Bir iki dakika verin bu adama, konuşamaz dilim tutuldu.


Dünya üzerinde çalınmış en güzel şarkılardan biridir benim repertuarımda, bana göre. Rap dinlemem, çok da sevmem ama aklıma neyim var ki düştüğünde en az üç kere dinlemeden ayrılamıyorum.

Bir zamanlar sözlerinin ne anlattığı hakkında epey kafa yormuştum. Tee o zamandan fetöyü mü öngörmüş, diye düşündüğümü biliyorum. Asla emin olamıyorum. Rap müziğin güzelliği de burasında belki de.
1 /