1. toplam entry 2357
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 0
  4. puan 5520
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 yıl önce

akp'liler anlayamaz zaten

--- alıntı ---
şimdi akp'liler mi, akp'lilere hakaret edip üç adım sonrasını hesap edemeyen muhalif mi gerizekalı.
--- alıntı ---
konuyu açan da olabilir geri zekalı. ortada her ne hikmetse kendisi hep seyis tarafında misafirleri başı okşanan at tarafında konumlandırmış bir kraliçe var ama bu hakareti görmeyip bu durumu dile getireni eleştirmek akpli değilim ama bak yağlamaktan geri durmuyorum babından bir savunma mekanizması olmuş.

ramazan hilali

diyanetin katrilyon bütçesi var ama hilali gözetleyecek iki tane kadrolu adamı olmadığından her yıl tartışması yapılan durum. bizim süper müslümanlar sünnete uygun olarak hilali gözetleyen ülkeleri tukaka ilan edip daha düne kadar devletin iliklerine kadar işlemiş fetö belasından diyaneti nasıl ari tutuyorlarsa yıllar önceden hesaplanmış ama her ne hikmetse hiç bir yıl hilali tutturamayan hesaplarına güveniyorlar. o hesapları diyanetteki fetöcü güruhun vatikandaki kardinalden aldıkları emirle hatalı hesaplamadıklarını ne biliyorsun. islam alemini bölmek, her yıl bir fitneye sebep olmak için bundan daha iyi zaman var mı.

sümeyye iloğlu

bu sözlük nasıl bir ortama dönüştü böyle ya.
ortada 5 erkekle aynı anda yatan biri var, bunu selfie ile belgelemişler, ama bu çok normalmiş, bunu eleştirmek adilikmiş vay anam vay.
desen ki belki o kız değildir yazıktır yapmayın etmeyin anlarım ama gelip o olsa bile size ne demek nedir, ne ara bu kadar genişlediniz siz. milli sporcu olduğundan, ülkeyi temsil ettiğinden yola çıkarak bu işin nereye varacağını bildiğinizden mi savunma moduna geçtiniz.
bu resim gerçekse ve bu kız ülkeyi temsilen müsabakalara gönderilirse mil'li olmuş olacaksınız hakikaten.

israil dostluk grubu

--- alıntı ---

2008 yılında kurulan 307 üyeye sahip israil dostluk grubu'nun ak parti'den 247, mhp'den 52, chp'den 7, dsp'den 1 üyesi bulunmaktaydı.

ak parti milletvekillerinin yüzde 72.86'sı, mhp'li milletvekillerinin yüzde 74,29'u, chp'li milletvekillerinin yüzde 7,14 ve dsp'li milletvekillerinin yüzde 7,69'u üye olmuş söz konusu gruba.

--- alıntı ---

cumhur ittifakını yapan partilerle israil dostluk grubunda en çok üyesi bulunan partileri görünce daha bir anlam kazanan grup.

%72.86 akpli, %74.29 mhpli vekil bu grubun üyesiymiş.

tesadüf olamaz.

fazilet takvimi

namaz vakitlerine yaklaştıkları temkin kadar zekata da temkin gösterseler keşke.
bindikleri arabanın bedeli, yakıtı, kendi maaşları, evlerinin geçimleri bile zekattan karşılayanlar bunu düşünmek yerine akşam namazını 1 dakika önce mi kılsak sonra mı kılsak derdindeler. böyle eften püften dertleri olmasa asıl fakir fukaranın hakkı olan zekatla sen altına nasıl araba çektin, o benzini, maaşı, evin geçimini buradan nasıl karşıladın dertleri olurdu.

sagimavesolumabakmadanbenvarim

biri tescilli anlama özürlü sözlüğün barometreleri toplanmış yine sayfaya, milli görüşçü olmadığımıza kanaat getirmiş. gören de bunlar milli görüşçü de içlerine sızmış milli görüşçü görünümlüleri ayıklıyor sanır. size göre ne temel karamollaoğlu, ne de saadet partisi milli görüşçü zaten. çünkü milli görüşün gündeme getirdiği gerçekler size batıyor ondan.

israil dostluk grubunda 247 milletvekili ile tarihin en yüz kızartıcı siciline sahip ak parti destekçileri gelip akpnin israil büyükelçisine bir süreliğine israile dön çağrısı üzerinden kahramanlık taslayacaklar. gören de kovmuş sanır. adama resmen başına bir iş gelebilir, ortalık durulana kadar buralarda görünme demişler. ama afrika kadar yürekleri olmayanlar gelip destekledikleri israil sevici partiyi eleştirmek yerine ucuz kahramanlık peşindeler.

bir diğeri de imam hatip lisesinden 46 yaşındaki baş örtülü öğretmenin 17 yaşındaki öğrencisiyle yaşadığı fuhuşu eleştirmemiz üzerinden bize çakmış. zaten yazdığım konu da silinmiş. demek ki bu ülkede imam hatibe gönderdiğin çocuğu baş örtülü öğretmenin ayartıp fuhuş yapması normal ama bunu sözlükte dile getirmek anormal.

edit: keyfiyyet değil kemmiyyet üzerinden bir dünya oluşturursanız o dünya işte böyle fuhuşla başınıza yıkılır. silinen tanımın ana fikri de oydu zaten. ama siz kafanızı kuma gömmeye devam edin, zamanında hafızlığı yere göye sığdıramayıp hiç bir dini bilgi öğretmeden sırf ezbere yönlendirilenlerden nasıl aziz nesin gibi çağın en azılı ateisti çıktıysa bugün kalitesini zerre kadar umursamadan tabelayı değiştirip adını imam hatip koyunca imam yetiştirdiğinizi sanmaya devam edin. yakında kürtaj ile aldıkları ceninlerden bir cemaat daha kurarsınız.
1 /