1. toplam entry 10871
  2. takipçi 19
  3. takip edilen 1
  4. puan 55759
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

nagehan alçı

her devrin adamı pardon kadını. güçlü gördüğünden yana tavır alan ya da aldırılanlardan. şimdi dümeni imamoğluna kırmış tamamen. sayesinde imamoğlu linçlenince mansur yavaş güçlendi. hemencecik mansur yavaşı yıpratma gayesine girişmiş mevzu bahis tweetiyle. bunun gibiler çok dünyada. ve eninde sonunda bir şekilde rezil oluyorlar. inşallah bu ve bunun gibiler silinir gider*.

mide

yüce allah' ın en büyük hikmetlerinden.

içinde ph ı 1 civarı olan asit var. bu asidin etkisiyle proteinlerin sindirimi başlıyor, besinlerdeki zararlılar temizleniyor. normalde vücudumuzu mahvedecek bu asitten korunmak için bir mukoza bariyer var. bu arada asit salınımını başlatan ve durduran hormonlar da var. kısacası gören gözler için vücudun her yanı başlı başına bir sanat.

Boka bok diyememek

beyler lütfen kibar olalım az biraz. mesela besinlerin oksitlenmiş kalıntıları denilebilir. hem bu şekilde bilimsel bir kimlikte kazanabilir. altında başka neden aramaya gerek yok.

ama esasında bilim literatüründe varmış bok kelimesi. bu da beni eski bir anıma götürür:

fi tarihinde bir biyoloji dersinde hoca bok böceği dediğinde güldüğüm için dersten atılmıştım. cahil adam bunun bilimsel literatürdeki adı bu demişti. yalnız dışarda da uzun müddet gülmeye devam etmiştim.

fenerbahçe

bir zamanlar yıldırım demirören in beşiktaşa'a yaptığının aynısını ali koç'un yaptığı takım. beşiktaş üzerinden yıllar geçmesine, şampiyonluklar kazanmasına rağmen o kazığı söküp atamadı. şimdi bunu üzerine az biraz düşünsün fb taraftarları. gidip 3 kuruşunuzu bile bu kulübün ürünlerine yatırma gafletinde bulunmayın. yoksa oynamaya değil yatışa gelen topçular o paralarınızı bir güzel yerler. kendi paranızı kendiniz yeyin. illa birine verecekseniz 3-5 fakir doyurun, yetim çocukların ihtiyaçlarını karşılayın. en azından makbule geçmiş olur. bu arada fenerbahçe taraftarı arkadaşlar yol yakınken bırakın şu takımı kurtulun. gidip memleketinizin takımını destekleyin.
1 /