1. toplam entry 767
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 2
  4. puan 4188
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

kavga

Sahici sevgi, kendini kavgada gösterir. Öfkelendiğin an canını acıtmakla ilgili çekincen kalmıyorsa ortada olgun, sahici bir sevgi de yoktur. Belli ki inşa etme isteği de yoktur.

ruminasyon

Ruhsal ruminasyondan başladığı anda şu sorular yüksek sesle sorulmalıdır;
Bundan ne ders çıkardım? Bir daha ne yapacağım?

Çözüme hizmet etmeyen her şey kapının dışında bırakılmalı.

elti

İki gün önce ailemizin en büyük düşmanı ilan etti kendini. Cenazemizde teneke çalacakmış öyle diyor. Çevresindeki insanları da silah olarak kullanıyor ve gerçekten çok başarılı.
Bununla birlikte mikserlik vazifesi bir zümreye ait olamayacak kadar içimizden. malesef...

yavaş dükkan

''Yavaş Dükkan, Doğa Derneği ve Seferihisar Doğa Okulu’nun çalışmalarını desteklemek amacıyla kurulmuştur. Doğanın ve doğa kültürünün yaşaması için çalışır. Bu amaçla, başta gıda olmak üzere temel ihtiyaç ürünlerini temin etmektedir. Bu ürünler, hem tehlike altında olan türleri ve/veya ekosistemleri hem de doğa kültürünü destekleyen üretimler arasından seçilmektedir.

Aralarında Doğa Derneği ve Seferihisar Doğa Okulu uzmanları ve gönüllülerinin de bulunduğu bir ekip halinde çalışmaktadır. Bu ekip, ürünlerin ve üreticilerin bulunması, biyoçeşitlilik ve/veya ekosistemlerle olan etkileşiminin belirlenmesi, denetlenmesi ve izlenmesi çalışmalarını gerçekleştirir. Aynı zamanda Yavaş Dükkan ürünlerinin üreticileriyle ve paydaşlarıyla aktif olarak iletişim halindedir.''

git
1 /