@saoirse mithrandir

[ kapalı hesap ]

  1. toplam entry 867
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 4
  4. puan 3555
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

Tinder avcısı

Kadın avcısı. Simon leviev, kadınların Ağzından girip burnundan çıkan, kendine aşık eden, daha sonradan kadınları nasıl dolandırdığını anlatan netflix belgeseli. Güven sağladıktan sonra, sevildiklerini zanneden kadınların trilyonlarca borcunu anlatıyor. Zaten sevildiğini zannetmek muhtemelen insanların başına gebilecek en çirkin bahtsızlık. Tecrübe eden bilir. Bu şeref yoksunu Multimilyoner bu sayede. Bir kaç ay hapis yatıp çıkıyor israil'de, şu an türkiye'de.

Türk standartlarında da bu tipitiplerden var. Tek fark züğürt olmaları. *

dünya sözlük

"Fasulyeden nimet" durumundan hallice olmaya başladı. Bu ne demek ? Alakasız tanımların birilerine veya bak bana yazılmış işte, izlenimi bırakması. Yok, onu sana yazmadım mı demek lazım illa ? Ne kadar önemliyim ben tarzı varlıksal sorunları var insanların hayret.

nefret gizli hayranlıktır

Bence değildir. Normal şartlarda kimse kimseden durduk yere nefret etmez. Ha eden vardır ama psikolojik vakadır. Bir etki görmüşsün ki tepki vererek nefret ediyorsun. Nefret edilen kişilerin ego sistemine bakarsak, bana heyran ondan nefret ediyor olayına bağlarız. Öyle manyaklar mevcut ve bunu pek bir havalı şekilde dile getirirler.

Velhasılı nefret hissinin de bir son kullanma tarihi var. Üzerinden zaman geçtikçe, nefret ettiğiniz insan sizin için sokaktaki herhangi biri olarak hayatına devam ediyor. Kısa zamanda bunu başardığınız vakit, karşı taraf sizden daha çok nefret edecektir.
1 /