1. toplam entry 360
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 1078
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 6 yıl önce

bıçak taşımak

son dönemde çok denk geldiğimdir. bir zaman yanımdan ayırmazdım ama sinirli olduğum için elimden bir kaza çıkar diye bıraktım ve artık taşımıyorum.* ancak 17-18 yaşında bebe bebeliğin belinde kıçında üniversitelilerin cebinde sağından solundan çıkıyor bu. ve adam kabul ediyor ben dayak yiyecem çıkarır sokarım diye.

şindik hacılar ülkemiz bu yünden çok nalet bir yöne gidiyor. adalet sistemi bozuk olduğu için kimsenin öldürmekten yaralamaktan bir korkusu yok. allah korkusu nedir bilmediği için de zaten bu adamı hiç bir şey tutamaz. yolda belde sağda solda her neyse, hır gür çıkarıp sonra arkanızı karşıdakine sakın dönmeyin, kendiniz kalabalığın arasına alınmanıza izin vermeyin, eğer elinizden geliyorsa hır gür çıkarmamaya çalışın. etraf deli bozuk kaynıyor ve anlık öfke ömür boyu pişmanlık getirecek bundan emin olun. peace.

testosteron

kasların gelişiminde doğrudan alakalı olduğu için body builderler dışardan takviye alma çabası içerisi girerler. günümüzde 4 erkekten birinde görülüyormuş. ağır çalışmak bu hormonun daha da artmasına sebep oluyormuş.

lal u ask

(bkz: #1862476" class="bkz">#1862476) gardaş birşiy diycem madem kapanıcaksın şal mal bırak bu işleri mis gibi uzun başörtü tak benden sana gardaş tavsiyesi. şal daha çok dikkat çekiyor ki başörtünün olayı o deel.

not: gardaş başörtüsü emir olduğu için ailenin sözünün bir hükmü yoktur onu söyleyyim sana.

aslan

aslanın süper güçlerinin sırrı anatomilerinden kaynaklanır. bir insanın liflerinin yarı boyutunda olsada bu cm kareye kat kat fazla kas düşmesine sebebiyet verir. aynı zamanda her bir lif insanınkinden iki küsür kat daha güçlüdür

aslan

250 -300 kilo ağırlıklarına rağmen bu maşineler dikey 2.5 metre yatay ise tam 11 metre ileriye zıplayacak yetenekte ve güçte yaratılmış hayvanlar. siz olmasanız dünya soğuk ve anlamsız bir yer olurdu dostlarım.

uzaktan eğitim zorunlu ders

noalet olası eğitim sistemi. noalet olası oak partisi simgesi..

dönemlik 15 tane ders aldığın yetmiyormuş gibi bir de allah'ın belası pc iletişim dersini alman gerekiyor hem de zorunlu. okul bitiyor bu saçmalıklar insanın peşini bırakmıyor. eğer sözlüğünüz küfretmem izin versyedi burası çiçeklerle dolacaktı.
1 /