1. toplam entry 1242
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 3151
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 13 yıl önce

selahattin yusuf

sayın selahattin yusuf, ihlsozluk yazarları ve kamuoyu'na;

3 nisan 2010, saat: 01:35'de selahattin yusuf başlığı altına yazdığım tanım ile selahattin yusuf hakkında haddi aşan, maksadımın dışında
iftiraya varan şeyler söylemiş oldum. sadece kendisini incitmek için, olmayan şeyleri varmış gibi yazdım.

o anki duygularımla yazılan bu tanım, selahattin yusuf'u sanal ortamda zor durumda bırakmak ve başlığı hareketlendirmek için yapılmıştı. ama karşımdaki insanın da duyguları olabileceğini, iftiraya uğramanın herkes gibi onu da üzebileceğini o anda düşünemedim.

ihlsözlük'ün davetli olduğu kafa dengi programında yaptığı eleştiriler canımı sıktığı için basit ithamlar ile kendisinden intikam almak
git konunun buraya kadar geleceğini düşünmemişgit ithamların itham edilen kişiyi ve onu sevenleri nasıl üzdüğünüde bu
acı tecrübe ile de öğrenmiş oldum.

işin dava boyutuna taşınması muhakkak beni şaşırtmış ve üzmüştür. bu anlamda selahattin yusuf'tan dava dilekçesini geri çekerek, kendisine yakışanı yapmasını umut ediyorum.

ihl sözlük camiası ve kamuoyu önünde kendisinden ve üzülmelerine neden olduğum sevenlerinden, yakınlarından özür diliyor, haklarını helal etmelerini talep ediyorum.

talep etmesi halinde, kendisiyle yüz yüze görüşüp kendisinden özür dilemeyi ve helalleşmeyi de istiyorum.

telefonum, ismim ve adresim ihl sözlük yönetiminde mevcuttur.
saygılarımla.

ermeni meselesinde akp beceriksizliği

on yıllardır türkiye nin yüreğini hoplatan ama her seferinde yahudi lobisinin yardımı ile halledilen ermeni soykırımı zırvası bu sefer ermenistan açılımı gibi proaktiflik zırvasını yüzüne gözüne bulaştırınca ve aynı zamanda israile artistlik yapıp da yahudi lobisinin desteğini elde edemeyince çarşafa dolandı ve tüm dünyada abd 'nin ardından bizi soykırımcı ila etmeye başladı. helal olsun size akp ve yardakçıları.

naylon demokrat

şapkadan tavşan çıkarır gibi seneler önce islamiyetten teokrasi ve padişahlık çıkarırken şimdi fikir değiştirip demokrasi çıkaran din sihirbazları.taraf gazetesinin ateistleri ve zaman gazetesinin paragöz cemaatçileri akıl hocalarıdır. yenişafağı ve hatta akiti bile demokrat oldu yahu. yuh be! başkalaşmaya bak sen! hangi menfaat genlerinizi değiştirdi sizin! yoksa para mı!
1 /