1. toplam entry 1257
  2. takipçi 5
  3. takip edilen 5
  4. puan 4147
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

yulaf

içine bir sürü şey katıp "aslında güzel yeu" demeye meylettiğiniz bir "şey".

tekstilde çıtçıtlı badi neyse gıdada yulaf odur. ortaçağ'da engizisyon neyse 2022'de yulaf odur. efendime söylim, johhny depp için amber neyse seyyah için yulaf budur...

itinayla uzak durunuz. bu satırları ağlayarak cips yerken yazıyorum

çığlıklar yardım çığlıkları

"ölümlü dünya" filminde serbest'in "şimdi tabii kimse kusura bakmasın ama ben sizin yapacağınız işi s**yim" şeklinde başlayıp ortada bir yerde söylediği sözlerdir.

"şimdi tabii kimse kusura bakmasın ama ben sizin yapacağınız işi si**eyim.
allah sizin teker teker belanızı versin. allah sizin belanızı versin. allah sizin belanızı versin.

beni yarım saat orada insan azmanına dövdürttünüz. tekmesinden tokadına dönen tekmesinden uçan sırtına ensesiyle bile vücudunun her zerresiyle adam beni dövdü.

bir kişi demedi ki "serbestciğim yardıma ihtiyacın var mı?"

adam odadaki her şeyi benimle kırdı. dolabından komodinine havlularından yastıklarına. beni boğdu boğdu, duvara attı. boğdu boğdu, duvara attı.
çığlıklar, yardım çığlıkları. allah'ın belaları! bir kişi be bir kişi.

ben bu aileden değil miyim ya? ben bu aileden değil miyim ya?
bir kişi gelip de, napıyorsun sen burada, demedi.
neredeyiz biz aynı otelde değil miyiz? ilhami abi sen söyle, ben başka ilde miyim?
he başka yerde mi dayak yedim ben? uzaklarda mı yedim de geldim? aynı yerdeyiz be. aynı kattayız be. yazıktır ayıptır be.

ne dön abi ne dön... dönsem tanıyacak mısın beni? adam beni döve döve başka birine çevirdi. bana paspasla adam öldürttünüz. paspasla adam öldürttünüz bana..."

tanımadığı kızların giyimine karışan yaşlı kadın

tanısa da tanımasa da kimsenin kıyafetine karışmaması gereken teyzedir. görüş bildirmenin uygun olmadığı alanlar vardır, bunlara kişisel alan denir. ben dedim, oldu. insan evladını istediği ve dilediği gibi yetiştirebilir ama döner bakarsınız evladınız sizden bambaşka biri olur, bunlara da kişisel tercih denir. durum bu olunca müdahale ancak antipatik. hem ne gerek var? bazı teyzeler, bazı amcalar ve dahi bazı insanlar, bazı mevzuların dışında kalmayı ve kişisel sınırlara değmemeyi öğrenmeliler.

Burç muhabbeti yapan erkek

maç muhabbeti yapan erkek kadar bayar. tamam, belki bir tık fazla. yemin ediyorum bilmemem gereken şeyler biliyorum bu kuntipo erkekler yüzünden. misal, ben "biz bu kadar ... bir arada görmedik" pankartından sevgiyle bahseden bir sürü fenerbahçeli e*kek biliyorum, hepsini ofise toplamışlar. *

sade

neden bu kadar tepki gördüğünü ve eksilerinin neden çılgın attığını anlayamadığım yazar. arkadaşlar bone allah'ın emri değil, tesettürün bir parçası da değil. yazarımız tesettüre ters düşen bir şey söylemiyor şahsi fikrim. bone kadınların başını daha kolay bağlayabilmesi için üretilen bir tekstil ürünü, zorlaştırıyorsa neden takılsın. açıkçası bonesiz başörtüsü kullanmanın bir yolu varsa, neden olmasın.

bir de bakıyorum da hep e*kekler fikir beyan ediyor, sakin ol e*kek kardeşim.

evet eksileniyorum, hadi bakalım
1 /