1. toplam entry 2254
  2. takipçi 6
  3. takip edilen 0
  4. puan 8719
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

ayasofya

ona bir şey oldukça ben kafayı yiyorum. ayasofya'ya zarar veren insanların iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum, buna göz yumanların da iki elim yakalarında olsun.

camiye çevirdin, bari sahip çıksaydın sonrasında. bu ülkenin halkında tarihi eser bilinci mi var ki sen öyle saldın ortalığa milleti, orasını burasını koparıyorlar güzelim ayasofya'nın. yazık.

balat

Özledim. En son eski sevgilimle gitmistim pandemiden önce, sanki uzun yıllar geçmiş gibi hissettiriyor. Sokaklarında yürürken huzurlu hissedilen yerlerdendir. Tabi sokak köpekleri, iti, kopuğu olmadığı müddetçe. Bir sürü abuk subuk kafeleri ve her yerde fotoğraf cektiren insanları da unutmamak lazım. Ülkede bi sey popüler olmasın zaten, bıktırana kadar gözümüze sökülür ve tek tiplestirilir. Neyse inşallah yakın zamanda giderim yine. Kısmet.

dünyaitiraf.com

Pandemi döneminde farklı tatlılar yapmayi deniyordum. Şimdiyse hem malzeme fiyatları hem elektrik fiyatlari yüzünden yanına dahi yaklasamiyorum. Hafta sonu cheesecake yapsam mı diye düşünüyordum, sonra acı gerçekler aklima geldi de hemen vazgeçtim. En azindan başında hatamdan döndüm, yoksa planı kafamda netlestirseydim daha çok üzülürdüm.

shakira

hayır yapacaksa bari pique'ye benzemeyen biriyle yapsaydı. chris evans yanında dursa, uzaktan "aa pique değil mi ya barıştılar sanırım" der geçerim.

pique tarafından aldatıldığı konuşulan kadın. işte shakira da olsan, angeline jolie de olsan, rihanna da olsan aldatılıyorsun bu hayatta. biz nerelere gidek be.
1 /