1. toplam entry 2247
  2. takipçi 3
  3. takip edilen 2
  4. puan 9476
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

fauda

Ortadoğu sevgimi canlandıran dizidir. Kudüs'te geçer ve başrol oyuncusu aynı zmanda dizinin yazarı israillidir. 90 'da kardeşi saldırıda ölmüş . O sebeple bölümlerden biri ona adanmıştır
Ne kadar kendi propagandasını yapsalar da, onca silaha ve çabaya rağmen filistindeki direnişi ve yahudilerin yakalandıkları an kendilerine uydurdukları arap kimliklere bürünüp korktuklarını göstermesi açısından da ilgi çekicidir. Ve genelde müslümanların içlerine müslüman kılıgında dalıp saldıran kendileridir. Buna antiterör ekibi operasyonu gibi isimler veriyorlar tabi. Üzerine konuşulması uzun gider. Size yahudi gazetesi şalomdan teknik bilgi kopyaladım merak ederseniz okursunuz buyrunuz:

git

utangaçlık hastalığı

Özgüveni yerinde birisinde yok sanıyorlar.
Ya da belki de özgüvenim yok ama saklamayo iyi beceriyorum.
Ama utangaçlıkla özgüven ayrı değerlendirilirse kimse farketmediği halde ben de aşırı derecede bulunandır.
Söyledikleriniz yaptıklarınızdan bağımsız olabilşyor aslında. Ayrıntıda gizli herşey. Bazı yerler ve zmanlar var ki o kadar utangacım ki elimi kolumu nereye koyacagımı bilemiyorum. Rahatça gülüp konuşurken bazen muhatabımın gözlerinin içine bakamıyorum.
Valla şu an çok dertliyim. Başka türlü anlaşılmasın istediğim halde ayarsız utangaçlığımdan dolayı ilgisiz ve umursamaz gözükeceğim.
Ya arkadaş, cidden bazen kendime sinir oluyorum. Yahu utanmayacagın yerde neden utanırsın be simurg.

Mizaç mı hastalık mı bilmiyorum.
Hatta kişiden kişiye mi değişiyor duygu durumuyla alakası var mı onu da bilmiyorum
Bunca tecrübeme rağmen bilmeli ve düzeltmeliydim üzerine düşünüp belki de.

Hoşlandığı kıza hoyrat davranan çocuklar

Bu doğru ya maalesef. Benden nefret ettiğini sandığım ve sınıfın gözde ve çalışkan kızı gözdeyle ismi anılan yakıştırılan bir çoocuk vardı ilkokulda.
Bana zorbalık yapar dalga geçerdi. Halbuki evde beni anlatıyormuş. Sonradan da bana karşı birşeyler hissettiğini yanındaki bşrlkte bana zorbalık yaptıgı arkadaşı yokken anlamıştım. Nasıl bir gerizekalılık bu ya.
1 /