1. toplam entry 7291
  2. takipçi 10
  3. takip edilen 10
  4. puan 24144
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

4 yaşında yeğenine tecavüzle tehdit edilmek

Mağdur Gülay'ın başına gelen Melis Alphan'ın köşesinde yayınlanan haberi ile öğrendiğimiz iğrenç olay. Reddedilen sapık kızı elde etmek için 4 yaşındaki çocuğa göz koymuş.

Yapan kişi de Adana'da bir ilkokul öğretmeni. 43 yaşında. Düne kadar rahatlıkla tehdit etmeye devam etmiş. Son 2 yıl içinde defalarca şikayet ediliyor, ilk şikayetten 6 ay sonra ifadesi alınıp serbest bırakılıyor.
Gülay sosyal medyada da sesini duyurduktan sonra Fatih Tezcan bir şekilde adama telefonla ulaştı ve adamın itiraf gibi cümlelerini kaydetmiş.

Çok kolay di mi lan tecavüzle tehdit etmek. Bi kere o çükü indireceksiniz. O iş her zaman lehinize sonuçlanmaz develer. Toplum artık bilinçli.

git
git

o sırada başka bir yerde serisi

Sözlükte başlattığım yıllar boyunca pozitife evrilerek devam etmesini istediğim gündemden sıyrılma hedesi burası benim için.
Tarih bizi nasıl yazar bilmiyorum. Ancak bazı toplumlarla gündemlerimiz çok başka.
Türkiye gündemindeki kısır tartışmalar toplumu girdaplar içinde sürüklerken başka yerlerde neler oluyor ona bakalım.

Günün o sırada başka yerdesi:
Rus bilim insanları bir maddenin element içeriğini tespit etmenin yeni bir yolunu bulmuş.

git

sivil öldürecek olsak cihangir ve nişantaşı'ndan başlarız

Olayın şoku ile anlaşılmıyor ama adam öldürülecekler listesine Türkiye büyük millet meclisi'nindekiler var diye ek yapıyor. Yuh deyip kapamıştım devamı varmış m
Üstelik hala ne rtuk ne savcılık işlem yapmadı. Herif meclisi tehdit ediyor seni beni geç. Bunu en son fetocular denedi. buna sen kim kopeksin diyen yok.
RTÜK netflixte öpüşüyorlar endişesi duyarken adam burda meclis tehdit ediyor.
Bu tiplerle mücadele devekuşu gibi kuma gömülüp Yok saymak değil, tam tersi bunlara karşı aksiyon alıp düşüncelerine pişman edecek ceza vermektir. Yargı bunun için var.

2018 ekonomik krizi

Uyarılara kulak tıka, ufukta görünce kına hesabı yap. Yhaaa deme canım yha biraz yavaşlamadır o kriz olsa duramazsın ahahh. İnşaat sektörü hazine garantili kredi dahi çekebiliyor sen kendini kurtar. Günde kaç kişinin maaşına ödeyemediği kredi yüzünden haciz geliyor biliyor musunuz? Bilmezsiniz. Çünkü size gelmediği sürece ehonomi çoh eyi.

Tamam canım ciddiye almıyorum seni zaten lol.

müslüm gündüz

Bugün gündeme anne ve kızkardeşin kolu bacağı tahrik eder çıkışı ile geldi. Bu seks furyası bıktırdı artık. 90lar pop şarkıcısı mısınız din adamlığı iddianız mı var anlamadım gerçekten. Bir de cahiliye dönemi kız çocuğu cinayetlerine destek vermiş ki küfür etmek yasak susuyorum.

git

öğretmen performans değerlendirme sistemi

Öğretmen değerlendirilmeli bence ama 30 kişiye bakanla 15-20 kişiye bakan arasında fark olmalı. Etki puanı sınıftaki öğrencilerin sayısı ile ters orantılı şekilde değişmeli.
9 kişilik özel okul sınıfında okuyan çocuktan sorumlu bir öğretmen misal çocuğumun deneme sınavı netlerini yükseltemiyorsa çat diye kırarım puanını.
1 /