1. toplam entry 260
  2. takipçi 3
  3. takip edilen 3
  4. puan 1248
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 6 yıl önce

cuma namazında atatürk kavgası çıkması

Bugün yunan, ingiliz veya bir sömürge bayrağı altında ibadet etmiyorsak, hepsi mustafa kemal atatürk ve onun birleştirici kuvvetinden mütevellittir.

Camiler akp kalesi olduğundan beridir camiye gidip ibadet etmiyorum. Hutbelerini, bu milleti ayrıştırma üzerine kuran din adamlarının ahiret hesabı, atatürk'ün ahiret hesabından daha kabarık olacaktır. Cemaat içerisine fitne yayan kişilerin güle oynaya cennete giremeyecekler ya!

Yarın mehmet görmez, fatih tezcan tipi adamları hatırlamayacağız lakin Bundan 100 yıl sonra bile atatürk için Allah'a dua eden milyonlar olacak.

Siyasal islamcıların Kudurdukları nokta tam olarak da bu.

diyanet işleri

Türkiye'de din işleri ile ilgilenen kurum. Bu kurum, faizin haram olduğunu söyleyen dinlerine rağmen, 2017 yılında 258 bin lira faiz geliri olmuştur. git

Bu kurumun atadığı görevliler maaşlarını haram para üzerinden almaktadırlar. Ayrıca kazandıkları parayı hakettikleri meçhuldür. Bu konuda dürüst olamayan, dünyalığa bu kadar bağlanmış olan insanların arkasında namaz kılmak ne kadar doğrudur?

Ülke kurucusunun adını anmaktan aciz olan bir kurumdur. "Mustafa kemal atatürk önderliğinde 30 ağustos, zafere ve kurtuluşa ulaştığımız gündür." diyemeyen kurum, kendine önder olarak burada halkı seçerken, istanbul'un fethinde, tarihçiler arasında kendisinin dini konusunda görüş ayrılığı olmasına rağmen, fatih sultan mehmet'i önder olarak göstermiştir.

Size fatih sultan mehmet ile, sultan alparslan ile, mustafa kemal atatürk'ün aynı dinden olmadığını düşündüren ne ey diyanet?

erik dalı gevrektir

geçen düğünde iki bardak viski içtikten sonra üçüncünün yarısını da kafaya dikip, çiftetelli oynamaya çıktığım şarkıdır. benim gibi ağır, suratsız, halsiz bir insanı bile kıpraştırıyor. alkolün de etkisini inkar edemeyiz tabii.*

efe aydal

dini konularda bu adamın düşüncelerini almak istemeyen kitle, bu adamın hayata dair bakış açısını anlamaya çalışırsa sanırım 5 yıla kadar dış borcu, 10 yıla kadar bireysel ahlaksızlıkları, 20 yıla ise (bkz: palu ailesi) gibi aileleri sıfırlarız diye düşünüyorum.

daft punk

90'lı yıllardan beri yaptıkları bütün şarkılarla elektronik müziğe damga vuran, vurmuş olan fransız grup. Şarkılarındaki o yapılırken verilmiş özeni, ince ayrıntıları hissedebiliyorsunuz.

--- alıntı ---

i turned away, 'cause i thought you were the problem
Tried to forget until i hit the bottom
But when i faced you in my blank confusion
i realized you weren't wrong, it was a mere illusion

--- alıntı ---

swedish house mafia

zamanında dağılmalarına aşırı üzüldüğümü hatırlıyorum. one last tour albümlerini almıştım hatıra olarak kalsın diye fakat bu hatıra olmayacak çünkü paraları erken bitmiş.*yeniden konserler düzenleyecekler avrupa'da ve facebook'ta yeniden aktif olduklarını belirten postlar attılar.
1 /