1. toplam entry 906
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 16
  4. puan 2989
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

çok soru soran çocuklar

Sabırla sorularına cevap verilmesi gereken çocuktur. Evet biraz insanı bunaltıp kafa ütülüyorlar ama başınızdan salmak için atmasyon cevaplar verilmemeli. Bazı çocuklar vardır, soru sorarsınız cevap bile alamazsınız. Böyle çocuk buldunuz, konuşun değerlendirin. Özgüvenini kırmayın çocukların. Onlar anlamazlar zannederiz. Ama hisleri çok yüksektir. Her şeyi anlayabiliyorlar.

cem uzan

"Zamanı geri çevirme şansım olsa akp muhalefet partisi olurdu" demiş. "2002'de nasıl türkiye bir değişim yaşadıysa yine yaşayacak" demiş.

Jest ve mimikleri çok değişik bu adamın. Belki psikolojik yorgunluk, belki türkiye dışında yaşıyor olması çökmüş bir cem uzan var bu videoda. Bir gün türkiye'ye, siyasete geri döneceğine inanıyor.
Bbc türkçe'nin duygusal bir röportajı olmuş bence.

">git

milletimiz tamam derse kenara çekiliriz

Millet "tamam" diyor da siz "durmak yok yola devam" diyorsunuz. Yoruldun reis. Yorgunluktan göz kapakların birbirine değdi. Çekil artık. Güvendiğin birisi geçsin dümenin başına. Hoş çekilsen de arka plandan yine senin dediğin olacak. Bunu millet de biliyor. Ama yıprandın yani. İnsanlar da yıprandı. Uzlaşamadık, Kutuplaştık. Bırak başka bir hizmet sevdalısı davaya devam etsin. Zirvede bırak.
1 /