1. toplam entry 147
  2. takipçi 3
  3. takip edilen 3
  4. puan 483
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 3 yıl önce

meral akşener

Yeni kurulacak olan partiye milletvekili vermeye dünden hazır İP genel başkanı. Kendisi de milletvekillerini CHP ve MHP den toplama yapmıştı, sonuç olarak da sadece bu iki partiden oy çalabilmiş AKP karşısında rezil ve rüsva olmuştu.
İlk turdan AKP karşısında hezimeti tatmıştı.

O günleri unutmuş olacak ki yeni kurulacak olan partiye de bu teklifle gitmiş, vekilleri ile beraber muhalefet koltuğunda da yer açmak istiyor.

Emanet vekille bu işlerin yürümediği görüldü daha önce.
İyi bir ön hazırlık, sağlam bir ekip kurmak, seni başkan yaptırmayacağızdan daha iyi bir misyon, ulkucyuz ama Kürtler dahil herkesi kucaklayan ortada bisiler olacağızdan daha iyi bir vizyon gerekli.

anonim yazar

Bütün dünyalı yazarların bu başlığa gelip beni de anonim yapın, anonim en güzel mertebe, anonim olmaktan ulusu mu var diye güzelleme yaptığı başlık.

Burger kingde çocuğunuza da mmhhh keşke bende çocuk menüsü yiyebilsem olum seninki çok güzel baksana mmmhhhhh napcaksin sen
bu pis bu tatsiz bu babalara zorla yedirile devv mega king big etli çift kaşarlı chiken burgeri

Diye diye kandırıyorsunuz değil mi lan.

dünya sözlük

Argosuz Küfürsüz ortamı başlarda biraz alerji yapmış olsa da şimdi ciddi ciddi sarmaya başlamıştır. Başlıkları entryleri kimsenin kimseyi sallamamasi ya da beni sallamamasi gayet hoşuma gidiyor.

Tek sorunu on kişiyiz sözlükte, şöyle bir on kişi daha olsak tam olacak.

ölüm

Nefes almayı bırakmaktır ölüm.
Nefes alan birinin öldüm demeye hakkı yoktur.
Çünkü o nefesi bir an alamayan insanın çırpınışlarına sahit olduktan sonra anladım ki bu hayatta en önemli şey nefes almak.

Ana baba sevgili evlat değil nefes almak.

yavaş konuşan insanlar

Bir süre sonra cümlelerini tamamlamaya başlıyorum. Evet biliyorum saygısızlık ama elimde değil. Sıkılıyorum. Hızlı hızlı anlatması lazım, heyecanlanmasi ofkelenmesi hemencecik sonunu getirmek istemesi lazım.

Hızlı konuşurum bu yüzden de hele ilgilendiğim bir şey anlatırken.
Tatatata tatata

avuç içi kadar mutluluk

Koruyamıyorum avcumun içindeki mutluluğu dünya!
Bu eller değil mi bilek güreşinde yere vurulmayan, bu el değil mi yükü ne kadar ağır olursa olsun o kadar sert kavrayan, sımsıkı sıkıldığında kalbim kadar yüreğim kadar büyüyen yumruk olan eller bunlar degil mi?

Nasıl oluyor da avcumun içine aldığım mutluluk daha oh dedirtmeden başkalarının acımasız sözleri, düşüncesiz davranışları, küçümseyen bakışları ile çalınıyor elimden.

İnsan bu kadar güçsüz olmamalıydı.

karaciğer

İnsan vücudundaki bir karaciğer Cüneyt Arkın'ın on kurşun yiyip yıkılmayan adamı gibidir.
Bana on karaciğer verin size dünyayı fethedeyim.

İnsan vücudundaki hem en ağır işçi hem de yaşam tarzını değiştirdiğinde kendini yenileyebilen yenilmez organdır.
1 /