1. toplam entry 588
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 18
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

indis

hiç tanımadığı birinin olası acısına onunla birlikte göğüs germeye hazır olduğunu göstererek ne kadar açık yürekli olduğunu ele vermiş, dostluğun anlamını bilen gerçek bir kişi. bir de benimle aynı apartmanda yaşamayı istiyor. varlığı rahatlatıcı. arada hırpalayıcı olsa da düşüncelerine saygı duyuyorum sonuçta.*

uludere de ölen 35 kişinin ailesinden halkın özür beklemesi

doğru önerme doğru kampanya. hazır başlamışken, demir somyalardan geçirdikleri kablolar ile yaktıkları elektriğin, bizim cebimizden nasıl çıktığı konusuna da el atsınlar. '' masum saf köylüler''di dimi bunlar! vay be, cin gibi herifleri, iki günde başımıza namus abidesi yaptılar. sanki devletin parasını ben yedim, yetimin hakkını da ben sömürdüm. ne ilginç bir şey. bari aralara s koyun da saçınız başınız dağılmasın.

çeşme

dün itibariyle, babaannemin ahretliğini göresi gelmesi üzerine, gitme gafletinde bulunduğum, baş ağrı ve baş dönmesiyle bu sabah geri döndüğüm yer. * serin bir yer bulmak neredeyse imkansız. klimalar falan hak getire. bildiğin yanıyor. ve bu insanlar manyak gibi güneşin altında durup, kriminolojik açıdan suç işlemeye meyilli bir hale gelmek için dönüşmeyi bekliyorlar. güneşin altında o kadar duracak olsam, karşıma çıkanın, ağzını yüzünü yamulturum herhalde. peşinen söliyim dedim.

sözlük nicklerinden meslek tahmini yapmak

· ayakli qooqle - yazılım uzmanı
· ayri dunyalarin insani - astral yolcu
· azat - köle
· beyaz guvercin - kuzgun ( haberci)
· candeger - kuyumcu
· cavitas glenoidalis - eklem bilimcisi
· cumartesiye bulusalim - bahtsız bedevi
· davut heykeli - sanat merkezi sahibi
· deja loin - şarkıcı
· depresif bebek -
· gidiyorum - şakacı
· imzasiz yorum - tefeci
· limon_cekirdegi - meyve suyu fabrikasında kalite kontrolcü
· limonatayla savasa giren kiz - yeni evli, ev hanımı
· memleketimnigde - sendika başkanı
. men_de_boer - futbolcu
· o benim - kronik öğrenci
· ortamahalleninkahveciimami - orta mahallenin kahveci imamı
· pasafor - vasıfsız
· prykut - akraba evliliği ile dünyaya gelmiş çocuk
· ribat - tekke ve zaviye sahibi
· rza - rapçi
· seckin - sosyete fotoğrafcısı
· sonsuzauzanmak - hayalperest
· ucurtmavcisi - aylak
· yolu kesen adam - tedaş görevlisi
· zamantuneli - Robert Zemeckis ( yönetmen)
· zekeriya beyazit ozturk - sosyetik imam
· zerdali cicegi - aktar

contra

bastırılmış cinsel problemlerini sözlükte anlatmaya çalışan zerzevat. yalnız kendisine yolu yanlış tarif etmişler. burada kadınlar üzerine atıp tutup kafa yoracağına, gitsin kotalı adsl in psikolojiye olan etkileri hakkında biraz kafa yorsun. garip bir canlı olup çıkmışsın zira.

ihl sözlük

zamanında x bir yazara '' kafasızsın sen'' dediğim için 5 gün (hakaret sebebiyle) ceza aldığım sözlük. hakaretin alasını ben işittiğim halde.
her neyse o günlerde sözlük müdürü tarafından bilgilendirilmiştim. '' bundan sonra ilk bulaşan ceza alacak'' diye. ne muhatap oldum ne de yazdıklarıyla ilgilendim. benim için iki kelimeyi bir araya getiremeyen, dikkat çekemeye çalışan, ezik bir troll den farkı yoktu. fakat bu ezik! kendisine cevap vermememden dolayı her geçen gün daha da bilendi. daha fazla dayanamadı. hastalıklı ruh hali onu gittikçe hadsiz bir hale getirdi ve usturupsuz msj ını attı. kendisiyle ilgilenilmesi için şikayette bulundum. gelen cevap beni hayrete düşürdü. '' engellemezsen, küfür bile atsa ceza almaz'' ohaa!! nasıl ya? şimdi ben bu adamla aylar öncesinde bir tartışma yaşamışım. o günden sonra herhangi bir durum olmadığı için engelleme gereği duymamışım diye küfür edilse bile şahsıma hatalı ben oluyorum öyle mi? bariz taraf tutmak denir buna. ha bir de çocuk yerine koymak da var hikayenin içinde. anlayacağınız gibi birilerinin hataları, çeşitli bahaneler uydurularak görmezden gelinir bu sözlükte. ateist yazar alırlar fakat farklı görüşlere saygı duymazlar. saçmalığın daniskası buna denir işte.
1 /