1. toplam entry 11663
  2. takipçi 46
  3. takip edilen 0
  4. puan 105619
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

var uygulaması yüzünden gol sevincini doyasıya yaşayamamak

2000 öncesi evropa maçlarında temsilcimizin ya da milli takımımızın golünden beş dakika sonra gelen rakip golüyle abandone olma psikozuyla demlenmiş geçkinlere yaşattıkları sado mazo nostaljisi için teşekkürü hak ediyorlar.

Adam doğru söylüyor sabri bey. Yeni trend bu sado mazo diyorlar sado mazo.

Haa eyvallah. Doğru doğru. emrullah abi benim bir arkadaşım var tencere imalatçısı, aynı yaştayız. Lavuk buradan atlıyor uçağa Tayland'a gidiyor. Üstüne işeterek maç izleyip Var'da iptal edilen gollere küfür ederek eve dönüyor.

Edepsiz şerefsizler.

halil umut meler'in ebesi

Hep itiraf kararlarından oluşur: "O kartı vermeyecektim ama öncesinde yanlış karar verip var'a da gitmediğim için durumu dengelemek istedim"..

Karıştı bak yine.

Tanım: Bu akşam baya kulakları çınlayacak insan.

(Başlık İlham: mutevehhim)

let my attitude dry

Bilge sinefil.

Emeklilik planımı Emekliliğini geçirmeyi planladığı sahil kasabasında kendisini ziyaret ederek izlediği film ve dizileri anlatmasıyla taçLandırma planım var. O outlander'daki botoxlu şişman market çalışanı diye anlatırken ben veranda da dinliyormuş gibi yapıp uyuklayacağım.
Ayhh itiraf gibi oldu.

GENELLİKLE EBE SAVAŞINI KAZANAN TANIMIN DÜNYAİTİRAF.COM'DAN OLMASI

Birkaç sebebi var:
Sözlüğün demografik yapısının değişmesiyle instagram'a evrilmeye başlaması,
Geçmişte forumsal yazılan ve iç dökme yeri olarak tercih edilen formatsavar, karalama defteri başlıklarının yerine itiraf başlığının kullanılır hale gelmesi,
Sözlüğün nüfusunun değişmesine bağlı olarak oylanma parametrelerinin de değişmesi,
Eski yazarların da evrilen parametrelere yanaşık popülist tanımlar girmesi ve hem kendi yazım tarzlarından hem de sözlükçülük geleneğinden uzaklaşarak sözlüğe günlük muamelesi yapan yaklaşımları.

Bu rüzgar da geçecek muhakkak. Yeter ki diğer başlıklara sirayet etmesin.

Başlığı okumak istemeyenler en azından okumaz geçer. Sol tarafı günlükten hallice başlıklarla görmek yerine itiraf başlığında coşulsun yeter.

#7007567

iki kişinin sırrı ile morpheus'u mavi hap kavgası yaparken yakalamak

Hayatında koğuş kokusu nedir bilmemiş adamı Sırrı bey ile münazara ederken görmek yüreğinin bam teline kabız martı konmuş hissi vermedi mi ?

Hapı içtikten sonra sendeleyip nekst sıteyşın cancişlikuyu diyen morpheus efendiyi dünyaitiraf başlığına beline kadar gömmekte mi senin fikrindi ?

Belden yukarısı dışarıda kara oğlan. Konuş da millet gerçek itiraf neymiş görsün. Ağla ağla açılırsın.

youtube şarkı videosu kanalı sahiplerinin sözlükçülerden helallik alması

Mazisi 20 yılı aşan sözlükçülük youtube'dan da eskidir. Babadan oğula geçen mahlaslar var artık, youtube da kim oluyor ?

Mamafih sadece sözlüğümüzde 2009'dan bu yana şarkı başlıklarında rast gelinen paylaşımlar, youtube'daki şarkı kanalı sahiplerinin sözlük emekçilerine borçlu olduğunu da gösteriyor.

9 kez paylaşılmış şarkı videolu başlık gördü diyoruz bu gözler. Video kanalı sahipleri tıklanmaya katkılarından mütevellit bırak helalliği sırtında silikon vadisi'ne taşısa ödeyemez bu arkadaşların hakkını.

dizilerde şehirden ayrılan sevdiceğin otobüsünü durdurma rutini

Kendini anlatan başlık. Altı kelime otuz yedi harf diye de ekleyecek utanmasa, ukala.

Yerli dizi senaryo yönetmeliği 6.sayfa 3/a bendinde geçen kaide. O otobüsün peşine düşen otomobilli sevdicek bir şekilde otobüsü yakalar, durdurur ve içindeki sevdiceğini alır.

Metro turizm gerçeklerinden bağımsız çekildiği için otobüsü durduran aşığın kafasını levyeyle yaran muavine falan denk gelinmez.

O değil de saydın di mi başlıktaki harf sayısını ?
1 /