1. toplam entry 8069
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 30336
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 7 yıl önce

neden ve hangi sebeplerle öldüğünü bilememek

dünyanın derdini omzuna almış giderken kafana yukardan bir adet saksı düşer çizgi film vari bir şekilde de ölebilirsin. herkes ölümünü epik bir şekilde düşünüyor ama ölüm ne senin hazır olmana ne senin ne düşündüğüne ne de sebebe git dolmuşsa bir sebep ne olursa olsun gideceksin bu yüzden bu nasıl ölüm ya değil nasıl yaşadım önemli. o kadar ölüm oldu bu sonuca daha varamadınız mı?

küçük kemalist

boyum 2.18 ama gölgem hiç bir zaman muhammed ali'nin ki kadar büyük olmadı. kerim abdul cabbar

küçüklüğün bazen boyla alakası yoktur. ama burda bir şarkı sözü taklit edilmiş. hmm olabilir. küçük kurbağa ya küçük kemalist. olur olur .

mark crilley

en çok sevdiğim manga çizerlerindendir. kendisi uzun yıllardır youtube daki kanalında çizim eğitimleri veriyor. müthiş bir sanatçı. ayrıntılara fazla takılan , ortamdaki keşmekeşlik hissine okuyana harika aktaran bir çizer.. ki manga çizimlerinde en çok sevdiğim şey ayrıntılar ve ortamın havasını okuyana aktarabilmek. bunun kesinlikle bir üstadı sayılır mark crilley. kentura miura gibi sert ve hardcore bir tarzı olmasa da kendine has stili vardır.

muhammed ali

ernie terrel ın çirkeflik yaptığı halde hakemler tarafından uyarılmadığı, muhammed ali'nin maç esnasında whats my name diye dellendiği efsanevi maç. ernie'yi çok fena cezalandırmıştır. ama onu yeterince cezalandırmadım farkettiyseniz diyor, röportajda da.

üç koyun kırkamayan adamların sözlükte siyaset konusunda ahkam kesmesi

babam öyle derdi polislik zamanlarında 3 koyun versen güdemeyecek çocukları başımıza amir diye getiriyorlar diye. evet malesef ahkam kesmek bir yerlere gelmek koyun gütmeye bakmıyor bence bakmalı ama bakmıyor işgit arada koyun bir misaldir hayatta bir halt görmemiş ama sanki bir şey biliyormuş gibi takılan civcivler için kullanılır. al sana rütbe al sana para şimdi öt bakalım diyorlar bu da garibim ötüyor. istersen beni de dahil et eski toprağa nazaran ben de bir halt bilmiyorum doğru. ama en azından haddimizi biliyoruz. haddi bilmek çok mühim.

vietnam savaşı

kendine bir tarih oluşturmak isteyen şovanist bir ülke ile vietnam arasındaki savaş. biz yenilmedik lan dur hele bak yaptığımız yüzlerce film bunu gösteriyor nasıl da harcamadılar bizi dese de, üstüne örtmek istese de , ben kimin biliyor musun ben vietnam da savaştım diyen allahssız askerleri olsa da, k.çlarına tekmeyi yeyip piss off denilerek paketlenmiştir.

kendini superman sana bir ülkenin hezeyanları..

ilahiyat akademisyenlerinin allah a değil tanrı ya inanması

sözde ilimlerinin getirdiği pis kibirleri sonucu kendi başlarına bir din uyduran mealci başka bir fırka. kimseye gerek yok benim aklım bana yeter. bu zamanda şeytanım acipbir oyunu da allah sana akıl vermiş sen yaparsın boşve onu bunu üfürmesi. bu da benim fikrim diye diye ahmak şeytanın bir maskarası olmuş.

bu soytarı kurum bu ülkeden gitmediği sürece ne idüğü belirsiz bana göreci meal müptelası aklı gözünde zevat gelmeye devam edecek.
1 /