@venusaur

böyle durduğuma bakma ben çok güçlü pokemonumdur.

  1. toplam entry 7824
  2. takipçi 5
  3. takip edilen 0
  4. puan 34095
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

zeyn

normalde sözlüğe veda etmiştim ama bu tanımı yazmadan veda etmek istemedim. çünkü kendisi hakkında gıybet ettim günaha girdim.

ben bu ablayla telegramdan konuştum. ondan sonra bak mahilas abla zeyn iyi biri seni savunmuş herkesin içinde deyip yazdıklarının ss'ini mahilas ablaya attım barıştırıp sevaba girecektim oysa yaptığım fitne oldu. daha çok kavga çıktı. şu sözlükte en sevdiğim kişi mahilas abladır belki ondan sonra benim tam bilmediğim bazı konular vardı. olayların arka planını hiç düşünmedim. ama kul hakkı ile de ayrılmak istemiyorum. ha şurda gıybetçi olduğumu yazayım da günahım azalır belki. ikinizden de özür dilerim. inşallah barışırsınız da. müslümanın küs kalması doğru değil.

Bilgi içeren tanımların oylanmaması

sırf bu yüzden sözlüğe veda ediyorum. burada bir kaç yazar var ki ne bir kitap hakkında ne de bilimsel bir konu hakkında teknoloji hakkında hiç bir şey yazmıyor. god of war'un yeni oyunu çıkmış 3 tanım yapıldı. ekşi sözlük yıkılıdı. anime başlığına bir tanım giriyorum kimse devamını getirmiyor. bir kitap hakkında tanım yazıyorum kimsenin umrunda değil. ekran kartı hakkında tanım yazıyorum yazılım tanımı yapıyorum tık yok. eskiden dini konularda hutbe falan paylaşılırdı şimdi dini konular hakkında da bilgi içerikli tanım azaldı. hakkını helal eden etsin. etmeyene de eyvallah.

dünya sözlük'ün dindar bir mecra olmaktan çıkması

Bundan 7 yıl önceki tanımları okuyorum ben o zamanlar sözlüğün trollü gibiyim saçma sapan başlıklar açıyorum. Ve bu başlıklara gelenler dini konularda sohbet edip birbirlerini kırmadan eleştiriyorlar küfür yok saygısızlık yok karşıt fikirler birbirine olumlu nickaltı falan giriyor. Ben daha gencim yeni fikirler öğreniyorum cikintilik yapsamda büyükler kırmadan eleştiriyor. Genel toplumu seviyorum mesajlarda sakalaşıyorum falan. O zamanki hisler şu an kayıp. İHL sözlükten gelenlerin hepsi gitti bi en gençleri olarak ben kaldım. Ama o tadı alamıyorum be sözlük senden. Ego hissediyorum kıskançlık kovuculuk ara ara açığa çıkan bastırılmış şehvetin gizli yüzü. Dünya değişti ve sende değiştin dünya sözlük.
1 /