@venusaur

böyle durduğuma bakma ben çok güçlü pokemonumdur.

  1. toplam entry 6995
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 6
  4. puan 27475
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

lgbt bireye yaklaşım nasıl olmalı

şimdi şöyle bir durum var. allah bazı insanların hormanlarını yarattığı kişiden farklı olarak ayarlamış olabilir. bu da o insan için çok büyük bir sınav olabilir birçoğumuzun kaldıramayacağı bir sınav hatta. bu yüzden o insanlara hürmetle yaklaşmak gerekir. bir de lut kavmi gibi sapık olanlar var onlara yaklaşmayı bırak kaçmak gerekir.

dünya sözlükle ilk defa tanışma keyfi

dünya sözlük diye bir yer buldum bro. içinde küfür hakaret aşağılama sosyal değerlere saygısızlık yok üstelikte 7.000.000 tanım var. bak ite hele lan o 7.000.000 tanım kolay mı yazıldı lan it. bu güne kadar nerdeydin? okuma lan tanımlarımı 9 yıl sen burayı bulasın diye mi uğraştım ben! yeni yer bulmuşmuş lafa bak.

Crimson Desert

black desert adlı oyunun yapımcıları tarafından duyurulmuş oyun. yalnız oyundan çok animasyon filmine benzemektedir. neredeyse gerçekten daha geçekçi duruyor. bu yüzden oyun dünyasından çoğu kişi böyle bir oyunun çıkacağına ihtimal vermiyor. ha belki bir gün çıkar ama 2050'de falan.

venusaur

aslında sözlüğü bir kaç kez terkettim ama hiç ban yemedim. terk etme sebebim genellikle ders çalışmaktı. üniversite son ve mesleğimin ilk yılı aşırı stresliydi. şimdi ise eski işimdekinin yarısı kadar iş yapıp eski işimde kazandığımın iki katı kazandığımdan(nasıl bir ters orantıysa bahis sitesi falan mı yazıyom acep?) rahatlıktan sözlüğe geri döndüm.

sözlüğe bulbasaur olarak başladığımda yeteri kadar bilgiye geldiğimde ivysaur, bilgim belirli dereceyi aştığında venusaur olmak hep vardı zaten. bu yüzden bu üç mahlası kullandım ama 9 yıldır hiç ne ban yedim ne de farklı bir hesapla giriş yaptım.normalde ben venusaur 45 yaşımda falan olacaktım. peki şimdi bilgim venusaur olacak kadar var mı var çünkü artık venusaur en gelişmiş halim değil. pokemonun yeni bölümleri çıktı mega venusaur ve dyanamax venusaur var artık yani şu anda kendimi yarılamış durumdayım.

ne boş yaptım ama.*
1 /