1. toplam entry 5039
  2. takipçi 18
  3. takip edilen 52
  4. puan 23084
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

duyuru

acil
şu an şişli etfale yakın biri varsa a negatif kan lazım arkadaşlar.

mobilden sözlüğe giremiyorum 1 2 saat içersinde olumlu dönüş yapabilecek olan arkadaşlar bana tivıtırdan ulaşabilir mi?

megalomanmarti

domatese cenaze namazı kılmak

bana kalırsa namazı şov aracı etmiyorlar. başka türlü protesto edemiyorlar, seslerini çıkaramıyorlar. aksi halde yiyecekleri damganın haddi hesabı yok malum.
namaz kılarak belki dikkat çekerken bir yandan da kendilerini sağlama alıyorlar. "bakın biz de sizdeniz aslında, ama buramıza kadar geldi. " bence öyle. he şov olmuşsa da kimler yüzünden şov olmuştur o tartışılmalı.
nerde o eski yazar kasa fırlatanlar ey gidi.

çöküşümüz hangi alanda başladıysa dirilişimiz de oradan olacaktır

(bkz: ahlak)
evet ne zaman ahlaksızlaştınız o zaman battınız. kabul edin. tüm sorunların başı sizin ufak tefek gördüğünüz o ahlaksızlıklar. tabi onlar zamanla büyük ahlaksızlıklara döndü. küçüklere göz yumanlar büyükleri görmezden geldi. nihayetinde birçok olayı kandırıldık ile kapadınız.
önce ahlaklı olmayı deneyin. belki yaradan acır halinize ve de halimize.

dünyaitiraf.com

geçtiğimiz hafta ofiste 3 yıldır çalışan temizlik, yemek ve çaylarımızı yapan abla beni sebep göstererek işten istifa etti. sebebi ise kendisine silmediği masayı "burayı hiç silmiyorsun hep leş gibi kalıyor, sil şurayı " demek yerine "abla burada leke kalmış siler misin tekrar" demem. neymiş o benden büyükmüş. insanlara iyi davranmayı hakkettikleri değeri vermeyi asla övünülecek ya da herkeste olmayan lüks bir davranış olarak görmedim. aksine normali ve olması gerekeni bu dedim. fakat ben ne kadar saygılı olup ne kadar iyimser oldumsa başıma dert geldi. allah iyiliğini versin. gittiğin yerdeki patronun umarım senden küçük olur. işte içimden atamadığım oluşan kin ve nefretim itirafımdır.

alpaslan adsay

kendisi o ses türkiye yarışmasına katılmış bir ağbi. ben sesini pek sevmiştim. arada videolarını açar dinlerim.

kazandı mı kazanmadı mı ne oldu çok bilmiyorum.
kendisini ilk aşağıdaki videoda dinledim sonra diğer yorumlarını dinledim.kızını kaçırmak isteyen kişiyi öldüren baba

malum yasayı anlatmak için sanırım daha acı bir örnek olamazdı. bu baba çocuğu öldürmek yerine kızına baskı yapıp rızam vardı dedirtseydi o kız bu geberip giden mahlukla ömür geçirmek zorunda kalacaktı. baba ise utanılacak bir şey yapmamış olduğunun bilincinde olaylar olmadan televizyona çıkıp devletten yardım istemiş. bilmem kaç tane sabıka kaydı olan pislik ise dışarıda. bir baba elinden geleni her şeyi yapmış, susmamış, baskı yapmamış, adalet istemiş. o çocuğun ölmesinden, bu babanın katil olmasından kim sorumlu? kim suçlu kim mağdur?

ellerine sağlık diyeceğimize seni bu hale getirenler, kendi adaletini kendin sağlamana izin verenlerin allah belasını versin deyin. adam kızını kurtarmak için öldürdü evet kendi ömrü bitti geride ailesini yalnız bırak zorunda kaldı. adaletini seveyim dünya!
1 /