1. toplam entry 541
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 3
  4. puan 2864
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 ay önce

ercan harmancı

2017 yılında eşeği kuyruğundan tuttuğu için, görevinden edilmişler ekibine katılmış, kendisine destek veren bir meslektaşı da açığa alınmış ve şimdiye kadar sözlükte konu edilmemiş olan kişi.
nefsimize dokunan kim olursa olsun linç oluyor.
ne demişti ki?
setredin demişti.
haram demişti.
müslümanım demişti.

tilki günlüğü

Salih Mirzabeyoğlu’nun anlaşılması zor ve hakkında en çok konuşulan fakat hakkında çok az yazılan eseri.
bir arkadaştan bulması için rica ettik.
Kavga görevini başkalarına vermek, canını kurtarmak için kendini ulemadan sayma gayretinde bulunmakla fitneyi önlemek ve İslâma yol açmak asla mümkün değildir.

öğretmen ahmet

Cinsel içerikli ve genelde boş olan şeyleri köy okullarına göndermek isteyen arkadaşlarına "utanacağınızı bilsem yüzünüze balgam atarım" diyendir.
Çünkü arkadaşları sapık supuk mal mal hareketler yapan, eşek kadar olmuş bir baltaya sap olamamışlardır. Ve onlar öğretmen ahmet'i arkadas olarak görmemişlerdir. Öğretmen ahmet insan, kendileri...

heyet 4

halil yaşar kollu'ya ait kitapların beşincisi. heyet 4 çıkmadan önce sultan fatihin casusları çıkmıştı. kitapları ve özellikle heyet serisi karşılıklı sohbet gibi olduğundan okuması akıcı konusu da iyi. heyet 1'i okursanız rahmetli necmettin erbakan'la rte'nin gizli bir görüşmesine tanık olursunuz. anlayacağınız 28 şubat ve devamı tam da hoca'nın planı gibiymiş. ben demiyorum hocanın yakınlarından olan halil yaşar kollu söylüyor.
1 /