1. toplam entry 313
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 1800
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

özür

kırılan, gücenen, kandırılan tarafın da dileyebileceği bir şeydir.
diliyorum.

hızır gemiyi deler, çocuğu öldürür, duvarı onarır, vardır bi bildiği, doğrudur. ama şeriatten sorumlu olan musa da itiraz ederken doğrudur. iki dosdoğruyu ayıran; sınırdır.

yoldan çıktım. çünkü muhitime geldik.

ortamda gururu incinen kişinin dikkatini başka yöne çekmek

centilmenlere has bi incelik. kadınların gözlerini, sözlerini geç havanın kuruluğundan kimin neyi düşündüğünü, hissettiğini bilirler. bu şekil sahiplenişler benim hoşuma gider.
bana da böyle yaklaşanlar oluyor ama pek tutmuyor. açıklayayım. zira kötü hissettiğimi düşünmeniz asıl kötü hissettiriyor.
lan seni elif sandım ben. seni bi ara öyle görüyordum. ona delirdim.
hatunu instada eklemedim, telefon numaramı göndermedim diye bana tepkiliydi. iftara gelse zor zamanımda nilüferle birleşip benimle ettiği mücadeleleri hatırlatıp haklı çıkacaktım. fekat...
evli barklı çoluk çocuklu adamlar çağrı atıyor. atmasın.

benim dengim değiller. haydi eyvallah

yeraltından notlar

basın açıklaması

son paylaşımlardan sonra sözlüğe pek uğramadım. hakkımda yanlış kanaatler oluşmasın diye bu açıklamayı yapmayı uygun buldum. benim freud'le bi alakam yok, lacan'ı da hala lacan diye okuyorum. ortamlarda manit düşürmek için ayna metaforu falan diyorum o kadar. onun dışında kendi halinde bir jungiyenim. yengeniz değilim yungiyen, yungiyenim. ama arkadaşlarım jung diye okuyabiliyor, yang diyen var. cahil pislikler.

teşekkürler...
1 /