@yolcu 819

ben seni alamam ah holofira

  1. toplam entry 20640
  2. takipçi 50
  3. takip edilen 86
  4. puan 105640
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

yeni kabine

eskiye oranla daha düzenli, liyakatli toplu bir kabine oldugu su götürmez bir gerçek . kabile devleti anlayışından çıkıldıgına inanmak istiyorum. Kocaman koltuklarda kuccuk kuccuk adamlar görmekten biktım bıktık artık. belki diyeceksiniz ki
Bu kabine de aynı seyin laciverdi
saygi duyarim. Sonuçta ak parti'si yönetimi.
Ama inanmak istiyorum lan artik. inanmak istiyorum diplomasiye, liyakate inanmak istiyorum. gözlerime bakin diyen ekonomi bakanı görmek istemiyorum artik yeter. Milletle das daş geçmeyen saglam bir yönetim anlayisi bekliyorum. Beyfendinin talimatlarıyla, tensipleriyle cümlelerinden gına geldi. Çok mu romantigim bilmiyorum fakat insallah yanilmam ve artik profesyonel bir anlayisla yonetilir kurumlar. Hayal görüyorum belki kabul ama bir yurttaş olarak beklentim bu. Madem bir beş sene daha bu yola devam denildi temenni etmekten baska carem yok.
Dipnot: prekazisporluyum sampiyon olduk bunun alakasi yok burdan tebrik ediyorum cimbomlu kardeslerimi. ve ak parti'si ne gönül vermiyorum. reisci ise hic değilim. Egriye egri dogru dogruya kabineye puanim geçmise oranla yüksek.
Fakat dedim ya maalesef karisacaktir. Malum tek adamlık. Ve adamı tanıyoruz rahat durmaz durmayacaktır ve bu sebepten bile ilerde istifalar gelirse sasirmam. Gölge bakanlar istemiyoruz ...
Vatana, millete hayirli olsun.

taburede namaz kılmak

Paylastigim görselde tabure degil bildigin iki, üç sıra koltuk var.

Ve yolda, sokakta rahatlıkla yuruyebilen, mazereti olmayanlar tarafindan kullaniliyor. Neyse kafa kesici tayfa olmakla da suçlandık. Ona da peki. Secimden önce küffar seçim bitti kafa kesici tayfa. Neyiz la biz. Bu ne olm link asagida.

git

türk milliyetçiliği

Ziya Gökalp, Zeki Velidi Togan, Sadri Maksudi Arsal, Mümtaz Turhan, Erol Güngör…

Birçok isimle uzatılabilecek bu liste ortak noktaları Türk milliyetçisi olmak, dünyayı tanımak, akademik yetkinlik ve entelektüel donanım anlamında çağdaşları olan bilim adamlarından hiç de geri olmamak ve şüphesiz Türklüğün ve Türk Dünyası’nın içinde bulunduğu durumdan daha ileriye, daha iyiye gitmesi için yol haritalarına sahip olmak olan mümtaz bilim insanlarının listesi.

Geçmişi yücelterek günün koşullarına isyan etme her ne kadar antik Yunanda bile var olan bir davranış olarak klişeleşmiş olsa dahi bugün; dünyayı böylesine tanıyan, İsviçre’de, İngiltere’de kürsü sahibi olan ve milliyetçiliği bir ülkü ve hayaller bütününün izinde olmak olarak algılayıp dünyada sözünü geçirebilen kaç isim sayabildiğimizi düşününce bu serzenişte bulunma hakkına sahibiz.

git
1 /