1. toplam entry 4135
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 1
  4. puan 11745
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

lastikçi

lastik hakkında çok az teknik bilgi sahibi olan yerlerdir. iyi ustalar istisna tabi. genelde lastik değişimi veya onarımı, balans ve bazıları rot ayarı da yaparlar. devlet yolu kenarlarında olanların sloganı -24 saat açık lastikçi- şeklinde olan işletmeler.

edit: jant da temin edilebilir.

ertem şener

adam gündem olmakta başarılı. kendisini dev bir maçla birlikte tt gündemine sokabiliyor her sunduğu organizasyonda. benim favorim melih şendil. şu an arka fonda roma-leicester maçını anlatıyor ben bu satırları yazarken.

ümit özdağ

kendisine edilen hakarete -restini görüyorum, restine rest ulan!- demek yetmezmiş gibi birde arttırarak, siyasi görüşünü asla tasvip etmesemde şu klas hareketini beğendiğim kafatasçı göçmen, dünya vatandaşı.

süleyman soylu

kafatasçı ve kendisi de göçmen olan ayrıca babası antidemokrat darbeci bir komutan olması ile alakası olmasa da özdağ ı sevmem ama delikanlı gibi çıktı atarını yaptı. saat 11 de düello yerinde olması lazım s.s nin. fiziksel olarak süleyman soylu avantajlı görünüyor. yaşlarını bilmiyorum ama yine sayın bakan avantajlı gibi. zor ihtimal ama bir kapışma olur da tüyo isteyen olursa ben süleyman soylu ya yatırcam parayı.
1 /