@zeyn

bulutlar geldi, üstünde durdu...

  1. toplam entry 4269
  2. takipçi 7
  3. takip edilen 6
  4. puan 17294
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 13 yıl önce

incir uyutması

Hiçbir şeye benzemiyor. Lezzetli değil, tatlı değil. Sırf acaba bunu böyle yaparsam ne olur kafasıyla yapılmış bir "şey". Arkadaşlar kuru incirle birlikte süt içmek daha lezzetlidir. Sute yazık, incire hepten yazık. Verilen emeği saymıyorum bile.

soğuk baklava

Overrated ürünlerimizden biri. O kadar hamur açmışsın kat kat dizmişsin, versene şeker şerbetini. Dünya'nin en güzel tatlılarından birine süt dökmek kimin aklına geldi acaba. Bunu yiyeceğinize gidip güllaç yiyin.

gorilla glass 5

Çok uzun süre kullandığım, biri beş metreden olmak suretiyle onlarca kez düşürdüğüm iki HTC telefonumun kırılmayan ekranın özelliğiydi. Şimdiki htc telefonumda bu cam türü olmadığı için ilk düşmede ekran paramparça oldu. Seni ilk kriter listesinin en başına yazmadığım için çok üzgünüm gorilla glass.

dünyaitiraf.com

Corona virüse inanmayan, aşı yaptırmayı kesinlikle reddeden ve ailesini de engelleyen bir tanıdığın anne babası dün Corona virüs sebebiyle hastaneye kaldırıldı. O kadar canhıraş karşı çıkıyordu ki içimden gidip " e hani yoktu covid" diye mesaj atmak geldi ama söz konusu anne olunca durdurdum kendimi. Az önce story atmış. İşte benim anam babam hastanedeyken bana gelip "hani hastalık yoktu, hani aşı yalandı" diye bikbiklemeyin diye. Demek kendilerini tutamayanlar da varmış.

parpali

Nikahına beni çağırmadın sevgilim. Artık lahmacunları da beyefendiyle yersin.*üzgün emoji*
Şaka şaka bu pandemide nasıl çağıracaktın zaten. Allah mutluluğunuzu daim kılsın. İki cihan saadeti nasip etsin.

asude huzunova

Moderasyona inat kardeşimsin hrant.*
Tekrar hoş gelmiş. Sözlükten ayrı kaldığı süreçteki iki buluşmamızda, bundan sonra böyle çılgınlıklar yapmama konusunda bana söz verdi. Artık o da saman altından su yürütme sanatına yönlenecek. *
1 /