protein ağırlıklı beslenme

genelde milletteki kilo takıntısı üzerinden dem vurursak evet, kilo almamanıza sebep olacak bir beslenme türüdür fakat abartısı gut hastalığını tetikler. ayrıca beslenme öncesi spor da vücuttaki kas dokusunu arttıracaktır.
devamını gör...
yağ yakmak adına diyet programlarında çokça uygulanan hayvansal gıdalar ağırlıklı beslenmedir. düzenli, kesinlikle ama kesinlikle düzenli uygulanması gerekir. aksi takdirde ayarı kaçan protein ile uğrunda diyet uygulamaya kalkılan 'yağ'lardan daha olumsuz hastalıklara karşı vücutta zemin hazırlanmış olur.
devamını gör...
besinlerin besin olmaktan çıkarak yenebilir süngere dönüşmesi kaynaklı mecburiyettir.

eskiden fırından aldığım ekmeğin, arasına koyduğum peynirin, domatesin tadını ve kokusunu dün gibi hatırlıyorum. evet, hatırlamak üzerine saçma bir kabiliyetim var.
devamını gör...
ketojonik diyette bunlardan biridir. uzun süreli beslenmeye uyarlanırsa ciddi sorunlar çıkarabilecek nitelikte. bu şekil beslenmeyi seçtiyseniz spor şart.
devamını gör...
spor da yapıyorsanız “kaslarım şekil, önümden çekil” diye dolaşmanıza sebep olacaktır. ama lakin pahalı ve lükstür.. protein tozu ile bu açığı kapatabilirsiniz..
devamını gör...
aşırıya kaçılırsa araya sebze gibi besinlerde girmezse sonunda gut hastalığına da yakanılabilir veya insanda fark edilmeyen gut hastalığı varsa tetikleyebilir.
devamını gör...
yoksulluk sınırının altında ücretle memuru, açlık sınırının altında ücretle de işçisine yaşam kalitesi sunmuş rejimin halkı için başaramadığıdır. evet.

ingilizler, afrika'da sömürdükleri ülkelerin halklarına, maden ocaklarında çalıştırdıkları işçilere proteini nerede ise yasaklıyorlarmış.

neden peki? düşünmesinler diye. istanbul 3 yıl ingiliz işgali altında kaldı.
devletin hibeyi ve vergi affını; yoksula, yetime, fakire değil de zengine vermesi kafa karıştırıyor. lan zaten yetime, yoksula versen de o para kısa bir sürede zengine akacak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar