#haber 

7 nisan 2018 esad rejiminin doğu guta'ya kimyasal saldırı düzenlemesi sonrasında donald trump'ın attığı tweet. ardından esad'ın hesap vereceğini söylemiş. esad hesap versin de keşke sen de pkk/pyd ve deaş'a verdiğin desteğin hesabını versen.


--- alıntı ---

“suriye’deki kimyasal saldırıda aralarında kadın ve çocukların da olduğu çok sayıda insan öldü. bölgede suriye ordusu dolayısıyla yardım ulaşmakta zorluk yaşanıyor. rusya devlet başkanı putin hayvan esad’ı desteklediği için böyle oldu. esad yaptıkları dolayısıyla çok büyük bir bedel ödeyecek”

--- alıntı ---

kaynak
devamını gör...
ne tuhaf. kelimeleri gerçek anlamıyla kullanırsak tam bir it dalaşına şahit oluyoruz. ve işin garibi bu itlerin de özel besili itleri var. sokaklara saldıkları. sonra da birbirlerini hayvanlıkla suçlarlar. ama yeri geldiğinde de birbirine öyle sırt dayarlar ki şaşar kalırsın. eee ne demiş eskiler, it itin dostudur....
devamını gör...
hayvanoğlu hayvan obama için, başka bir hayvan tarafından yazılmış kısmen hakkaniyetli tweet.
devamını gör...
esed dediğin adam bir kukla, bir sembol. arkasındaki askeri oligarşi esas mevzu. bu askeri oligarşi'de de kimisi rusçu, kimisi gizli amerikancı. yani o bombayı amerikan güdümlü bir klik bile atmış olabilir. o yüzden çok takılmamak lazım böyle laflara.
devamını gör...
insan düşman oklarını takip etmekte zorlanıyor.

şimdi islam düşmanı abd saldırdığına göre esed iyi biri mi? anlamadım.
devamını gör...
(#6215094)

bu itlerin hepsinin ortak bir düşmanı var, denklemi kurup oku takip etmek zor olmasa gerek. rus-iran-esed koalisyonu kendisiyle savaşırken abd tarafından başına ödül koyulan bir ebu muhammed el cülani var mesela.
devamını gör...
çocuk katliamı üzerinden konuyu uzun uzadıya siyasi boyuta çekmek istemiyorum o yüzden tek cümle yazacağım.
"kafirin attığı ok da bizim attığımız ok da aynı yere gidiyor şu an"
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar