quora

gözümün üzerinde neden kaşım vardan başlayip, uzerimi dogru koşan aslandan nasil kacarima, ya da kafa patlatici paradosklardan, quantum fizigi- uzay zaman iliskisine, ya da uluslararsi uzay istasyonunda astronatlarin nasil tuvaletlerini yaptiklarindan, eger gunes tamamen muzlardan olussaydi nasil bir fark olurduya kadar giden en abzurt basliklar altinda dahi uzman ve meraklilariyla iletisime girilen pek muhterem sual-cevap ortami

sor sor, ne olursa sor! https://www.quora.com

not- benzer portallarda oldugu gibi ateist, deist oraninin coklugu bazi sorularin tamamen humanist, materyalist, pragmatik bakis acisi ile cevaplandigi icin el atilmasi gereken bir ortam
devamını gör...
geçtiğimiz günlerde milyonlarca kişinin verileri çaldırıp son 3 gündür de, resmen spam makinasına dönen soru cevap platformu.

hayır eşşek şansı bilgileri veriler çalınmadan bir hafta önce güncelledim.
devamını gör...
sözlüğe takılmadan önce sık sık girip baktığım soru cevap sitesiydi. çoğu zaman insanların islam ve türkiye hakkında düşündüklerine bakıyordum. "her şeyi at gözlüğü ile görmektense, girip bakayım insanlar gerçekte ne düşünüyor" derdim hep. fakat sonra bu siteye çoğunlukla ekşici tiplerin girdiğini ve türkiye hakkında yalan yanlış bilgi girdiklerini görünce, sitenin gerçeği göstermediğini fark ettim. ardından "türkiye'de böyleyse dünyada da böyledir" diye kanaat getirdim. hala öyle düşünüyorum. ancak yine de bazı şeylerin bildiğimiz gibi olmadığını anladım.
devamını gör...
insanın aklına gelebilecek her türlü meseleye uluslararası platformda cevaplar bulabildiği sosyal medya.

yaz başladığından beri
-what does "keko" means in turkish ?
-could a blonde canadian woman live easily in the eastern part of turkey?
-what kind of things turkish woman like mostly?
gibi sorularda yaşanan artış turist-yerli kaynaşmasında epey yol alındığı bir sezon yaşandığını gösteriyor.
düşüyor bu sorular önümüze köftehorlar yine can yakmışsınız hadi bakalım.
devamını gör...
dünyanın türkler hakkındaki görüşlerini okumak için girdiğim site. fakat ısrarla mobil uygulama indirmeni istiyor ve bir süre sonra uygulamayı indirmeden girmene müsaade etmiyor.

hayırdır kardeş? sen kendini google falan mı zannediyorsun?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.