rabbim ve milletim beni affetsin kandırıldım

cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın fetö ile ilgili söylemiş olduğu savunma içeren söz.

cumhurbaşkanım siz de hemen inanmışsınız. çok mu kolay yönlendiriliyorsunuz ne?
devamını gör...
her sağcının sakallıyı hoca zannedip sarılması,her solcunun sakallıyı müslüman zannedip saldırması;sakallı hain çıkınca sağcının lincine uğrayıp, solcunun koynuna alması ile sonuçlanması.her ikisi de affolunur inşaallah
devamını gör...
arkadaş güveniyorum ben, ak partinin içindeki fetöcülerin temizlenmemiş olduğunu düşünmeme rağmen, erdoğan'ın müslüman kimliğine güveniyorum. bu sözü söylemiş olması onu sorumsuz kılmıyor. ancak herşeyden de sorumlu tutulmamalı. gönül isterdi ki kanmasaydı. ben kanmadım ama on beş temmuz gecesine kadar da ne yapabileceklerini kestiremiyordum. bence o da kestiremedi ama bu da ona yakışmadı.
devamını gör...
senden benden es kaza helallik alındı diyelim, fetö kumpasında hayatını kaybedenlerin, ekmeğinden edilenlerin, kul hakkı yenenlerin tek bir ahı bile dağları devirir. artık oralardan dönüş kolay değil. yapacak bir şey yok. eğer altında imza attınız bir kararda fetullahçılar ile ilgili net uyarı varsa, uymamakla övündüyseniz geçmiş olsun. sonunu Allah bilir.
devamını gör...
15 temmuz'da vefat edenlerden birinin annesi, babası;
"hayır, ben affetmiyorum. bunları devlet kademelerine, kolluk kuvvetlerine vs. getiren veya gelmesini sağlayan dönemlerin cumhurbaşkanları, başbakanları ve hükümetleri adalet önünde vatana ihanetten fetö mensupları ile yargılansın"
dese ne cevap verecek acaba?
devamını gör...
fetö ve akp ters düştükten sonra fetöyle ittifak kuranların ısıtıp ısıtıp milletin önüne koydukları ifade. birader sen önce fetönün kucağından in. ondan sonra erdoğanın yargılanmasını istersin.
devamını gör...
olabilir. hangimiz arada sırada kolpaya gelmiyoruz ki sonuçta. ama bu savunmayı bir fetöcü köpek hakim karşısında yapsa ve dese ki "ben de sayın cumhurbaşkanım gibi kandırıldım. öğrendiğimde iş işten geçmişti" gibi laflar etse bu darbeci haini devlet "kandırılmış" diye affetse ne yapacağız??

de bakalım cevap ver sözlük.
devamını gör...
kandırılmadan kasıt şu bence, "bu fetullah'ın bize de sarabileceğini hesap edemedim". ösym skandalları, polis okulu mülakat kayırmaları, ergenekon tapelerinin sürekli samanyolu tv'de yayınlanması... yapmayın Allah aşkına... biz lisedeyken arkadaş arasında bile "polis akademisi istiyorum cemaatten tanıdık lazım" muhabbeti dönüyordu. basbaya biliyordunuz cemaatin kemalist-ulusalcı kesimi tasfiye edip kendi adamlarını devlete yerleştirdiğini. işinize geldi. 10 yılda bir darbe yapan o tayfanın tasfiyesi bi yandan iyi olmadı da değil. ama arada çok fazla masum da kaynadı. cemaatin sahte delillerle yaptıgı saldırıları gururuna yediremeyip intihar edenler oldu. birçok kişi işsiz kaldı. onun için 17-25 fetö'nün çete olduğunu anladığımız gün masalını bırakın. 17-25 o çetenin bu sefer hedefe sizi koyduğunu anladığınız gün. sizi tasfiye etmeye kalkıştığı gün.
şeytanla sözleşme imzaladınız şeytan şeytanlığını yaptı. millet gene de bi tarafta amerikan köpekleri olduğu için sizden yana tavır aldı. olan bu. çok da havaya girilmemesi lazım.
devamını gör...
çok güzel bir itiraf, çok güzel bir kabul ediş ve af dileyiş *. keşke bu lüksü darbe girişimiyle alakası olmayan insanlara da tanısaydı. kendisini affetti, Allah'tan af diledi, milleti de affetti ama kendisi kimseyi * affetmedi. daha titiz olunmalıydı reis. çıkarın örtüşenleri de affetmeseydin bir nebze anlaşılabilirdi bu tutumun ama ben anlayamadım reis, üzgünüm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar