ramazan kadirov

devrilmesi gereken lider müsveddesi. milyon dolarlar harcayıp özel uçağı ile getirttiği holywood yıldızları ile 35. yaşını kutlamış. 36'yı göreme inşallah.
devamını gör...
geçen gün direk suratına "lan!" diye bağırdım. çok korktu ve ayaklarıma kapanıp ağladı.

edit: lan bir argodur. ve argo cogito'da kesinlikle yasaktır. işinize gelirse.
devamını gör...
doğum günü etkinliğiyle ülkeyi ayağa kaldıran artiz lider. doğum gününe katılmayan işçileri işten atmakla mı tehdit etmiş ne? dans şovuyla tam bir zibidiye dönmüş.
devamını gör...
rusya tarafından çeçenistan'a 'atanan' lider.

kadirov'un kudüs'e 10 km mesafede abu-goş yerleşim bölgesine büyük bir cami yaptıracağı şeklinde bir haber düştü ajanslara. maliyetin tamamını karşılayacakmış. haber ne kadar doğru bilmiyorum.

demek ki kadirov ile israilli yöneticilerin arası baya iyi. haberin sıhhatini bilmiyoruz ama kadirov'un rusya üzerinden israil ile aralarının iyi olması muhtemel.
devamını gör...
hangi rusu kazısan altından tatar çıkar diye bir laf var. bunu kazımaya da gerek yok direk rus. Allah çeçenistan'ı tez zamanda bu adamdan kurtarsın. şeyh şamiller gibi kumandanlar yöneticiler nasip etsin.
devamını gör...
eglenmeyi seven,putinin döllemesi,kendisi bizim cumhurbaskanimiz var diyerek makam ismini kaldirtan hain,babasi eskiden mucahitlerle bir savasmis ama sonradan rusyanin kucagina oturmus suikast le gebertildi,,darisi ramzan in basina,,hiyanete en büyük örnek,,suud kraliyla iyi gecinir vahhabilerle asik atar,,bi ara suud krali bununla kabe yikama merasimi yapti,,baya bi muslumanin bedduasini aldi,,beddualarin tecelli edecegi gunu sabirsizlikla bekliyoruz...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar