rammstein

neo-nazi olmadıklarını anlayamayanın zekasından şüphe edilmesi gereken gruptur. en azından şarkı sözlerinin bir çevirileri okunursa bu gerçek anlaşılabilir. boş grup değildir, kendilerine has bir tarzları vardır. deli bir klavyeciye sahiptirler, tanışmak istediğim insanlardandır kendileri.

satabist olmadıklarınıda anlamak zor diildir. sahne gösterileri ironik bir şekilde sosyal eleştiri yapmaktadır, gerçekten öyle insanlar olmadıklarını bir röportajda anlarsınız.
devamını gör...
en bilinen sarkilarindan biri du hast olan alman gruptur. Herzelid (1995), Sehnsucht (1997), Live Aus Berlin (1999), Mutter (2001), Reise Reise (2004), Resenrot (2005) simdiye kadar cikarttiklari albumlerdir. Grup uyelerinin isimleri: Till Lindemann, Richard Z. Kruspe, Paul H. Landers, Oliver Riedel, Christoph Schneider ve Christian Lorenz' dir. Diger bilinen sarkilari: mein teil, sonne, ohne dich, engel, ich will 'dir.
devamını gör...
bildiğin cinsi sapıklığın vücuda geldiği grup. şarkılarının neredeyse hepsi 18 yaş üstü cinsel ve şiddet öğeleri içerir.

edit : kötülenmiş bizim bu entry. weisses fleisch, bück dich isimli şarkıları bir açın okuyun bakalım internetten çevirici ile. romantik mi ormantik anlaşılır o zaman.
devamını gör...
hitler diye şarkıları vardır, dinleseniz ah yavrum diesiniz gelir.
sonne'si, moscau'su güzeldir.
almanca'dan rock olmaz diyenleri anlamamama sebep olan gruptur, muhteşem bir sestir hele linderman.
devamını gör...
hitler diye şarkısının komedi olsun diye bir takım kişiler tarafından yapıldığı buna inanacak kadar saf olanların bu sözlükte ne işleri olduğunu anlamadığım, alman sıkı grup.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar