randevularına erken giden kişi

beklemeyi sevmediği gibi bekletmekten de hazzetmemekle yine bekleyen ve hep bekleyecek olan insandır. kiminle buluştuğu veya nereye gittiği farketmeksizin oyalanmaya mahkumdur.
fazla temkinden kaynaklandığı düşünülmekte de olsa sebebi araştırılmalı. her defasında bu sefer geç gideceğim deyip sadece kendini kandırır. 11:00'deki randevuya 10:30'da gidilir mi? hastaysam demek ki.
devamını gör...
eğer aracını muayene ettirmek için randevu aldıysa gayet normal bir zaman da gitmiş insandır. zaten vize memurları da yarım saat öncesinden orada hazır bulunmanızı istiyorlar.
devamını gör...
bu ülkeye gitmez böyle tipler. bolca sinirsel rahatsızlıklardan kazanır. başka da bir faydası yoktur. en kısa zamanda gerçek hayata dönüş yapması hem kendisine, hem çevresine, hem de bütün topluma iyi gelecektir.
devamını gör...
sözüne sadık kişidir.millet olarak çok zayıfız bu noktada denilen zamanda denilen yerde olunsa bile 'çıkmadan arasaydın haber bekledim' cümlesiyle karşılaşılabilir.beklemekle kalmayıp üzerine bide tavır çekersiniz.bak aklıma geldi şimdi...
devamını gör...
buluşmak için can atan, içi içine sığmayan insan da olabilir. sadece erken gitmeyi seven insan da olabilir. değişik insandır.
devamını gör...
her zaman hayatın olağan akışı içinde karşılaşabilecek sorunları gecikmeleri de hesap edip hatta karşıdakinin geç geleceğini bile bile ne olur olmaz diye erkenden buluşma yerinde olur. karşıdakinin kim olduğunun ne olduğunun önemi yok bu tamamen kişilik ile alakalı bir durum. böyle insanları sevin , çay ısmarlayın.*
devamını gör...
istanbul'da yaşıyordur,
trafiğin ne olacağı belli olmaz, normal şartlarda 1 dakikada geçilen bir yerden 45 dakikada geçemediğiniz olur.
tedbiren erken çıkar, erken varır.
çok bekledin mi sorusuna yok şimdi geldim diye cevap verir ama yarım saattir bekliyordur.
ama soruyu soran 5 dakika geç gelmiştir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar