real madrid

#spor  #özgürler 

bu arada beyaz rengi o dönemde kraliyet tarafından temizlik, güzellik ve gücün simgesi olarak verilmiştir ki diğer klüplerin beyaz rengi kullanması yasaktı.
devamını gör...
kaka, c.ronaldo ve david villa gibi transferlerle barcelonadan yedikleri 6 golün acısının içlerine oturduğunu anladığımız kulüp. ne yaparlarsa yapsınlar dünyanın en iyi orta sahasına sahip barcelonadan iyi olamazlar diye düşünmekteyim.
devamını gör...
dünyanin en pahali transferlerinin bas aktörü. daha önce zidane ve figo yu alirken ödedigi paralar milletin agzini dolduruyordu. bu sene barcelona hakimiyetine karsi daha disli takim cikartma gayretiyle tüm yildizlari topladilar. artan parayla bizim takima da bir topcu alsalar, cok makbule gecerdi.
devamını gör...
franconun takımı olması bile sevilmemesine yetecekken, üstüne zengin veledim istediğim oyuncağı alırım tavrı takınması kendisinden daha fazla nefret ettiren kulüp . bu kadar para harcayıp stadlarında barcelonayı izlemek çok koyacak şimdiden diyeyim.
devamını gör...
bana ayda 2000 dolar verse çatır çatır top oynayacağm kulüp. kaka ve ronaldoya verdikleri paranın bir kısmıyla keşke newcastle unitedı satın alsalardı, ingiltereden altyapıları olurdu... iş bilmeyen bir başkanları var sanırsam.
devamını gör...
yaptığı transferlerle real madrid heyecan ve kalitesi geri gelecek gibi.


yalnız defans hattında sıkıntı var.hücum defanstan başlar mantığıyla real'in defansta sıkıntılar çekmesi kaçınılmaz.ayrıca defans pepe gibi canlı bombaya emanet edilmemeli.her an kırmızı kartlık hareketler yapabilir çünkü.

lakin hücum bölgesi de şu an barcelona'yla yarışır hale geldi.etoonun gitmesi durumunda ise muhakkak barcelona hakimiyeti zedelenecektir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar