bıktırmış, usandırmıştır. memlekette her güzellik akp'den her kötülük şer odaklardan gibi sanki. ekonomi bozuluyor, sayın dostu trump'ın devleti müttefikimiz abd suçlu, suriye parası dahi paramıza karşı değer kazanıyor suçlu dış güçler, gıda ürün fiyatları artıyor suçlu halciler, aracılar... yahu arkadaş elektrik ve doğalgaz fiyatını da mı bu aracılar artırıyor? eti'nin 8 tl olan bisküvisi 2 gün önce 11 tl oldu. marketteki tüm ürünlerin gramajı düşerken fiyatları arttı bunu da toptancılar mı yükseltiyor? iletişim ücretleri bir anda 10%-40% arttı bunlar da kablo ve baz istasyonlarının mı oyunu?
devamını gör...
çünkü düşman olmadan heyecan olmaz, heyecan olmadan da gaza gelinmez. üstüne bonus olarak kendi elinle yaptığın düşmanı yok ederek kahraman olunur.
devamını gör...
tek tek gösterilmeyenler, 24 haziran'da beyefendiye oy vermeyenler olarak gidiyordu zaten kündeye. şimdi zat-ı şahanelerine oy verseniz bile, hal esnafıysanız, bakkalda şekere, domatese haliyle zam yaptıysanız falan siz de artık dart tahtasında bir sayısınız. bak buradan söylüyorum, onu öyle bırakmaz.
devamını gör...
gündemi istediği yere çekmek için her zaman yaptığı şey. elindeki medyayla birlikte akıldışı görünen çıkışları ile odaklanılması gereken noktadan suni gündemlerle çekmeyi başarıyor gündemi.
her defasında bunu yiyen ve hedef gösterilince kuyruğuna basılmış kedi gibi davranan muhalefet kabahatin büyüğüne sahiptir. görmezden gelme yoluna gidilse su akıp yolunu bulacak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar