5. (Tematik)
cemuslu: "başbakanın 'seneryo yazmak' üzerinde 'aynısını biz de yapacaz' cümlesi bir komplo ihbarıdır. başbakan kendilerinin yapacakları komplo ya da komploları ihbar etmiştir ama bunu ne muhalefet yakalayıp dava açacak ne de bir savcı. şu bir gerçek; kripto telefonu açıklayan başbakan pot kırmış gibi gözüküyor. "

devamını gör...
7. (Tematik)
başbakan'ın her dedigine inanan paralelcileri görmemize yarayan ses kayıtları olmus. soyle ki: ''oglumla aramda boyle bir konusma gecmemistir diyemedi..'' demişler.. sanki dese inanacaklar / htm. ananas tayfası cok sıktınız artık.. yeterince avam, yeterince sıkıcı, yeterince cahil, yeterince sinsisiniz..
devamını gör...
8. (Tematik)
yemeyen siyasetçi mi var be yavrum, yiyor ama çalışıyor açık alınlı!
babannem. * erdoğan'ı ilk gördüğünden beri açık alınlı diyor. *
kılıçdaroğlu'na da vezneci diyor. *
devamını gör...
10. (Tematik)
sesi ürkek ve tedirgin. meydanlarda ürleyen gürleyen recep tayyip değil sanki oğluna karşı bile ''ezik'' ses sırf bunun üzerinden montajdır yorumu yapilabilinir. ama 30 milyon dolardan bahsedince gercek bir tırsak ses ve hal. diyeceğim şu millet etrafında kul köle olmuş bu itibar yetmiyormu. parayı çok seviyorsan ''memurluğu'' bırakırsın ticarete atılırsın. ki bu kafa ve kredin ile 30 milyon doların dahada fazlasını ticarette kazanman zor değil.
devamını gör...
11. (Tematik)
henuz iddia aşamasındaki olayın kesinleşmiş bir bilgi gibi sozlukte kullanılması yasal sorunlar çıkartabilir. en azından ''iddia edilen..'' gibi soylenceyi vurgulamak hukuken sozlugu rahatlatır. /htm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar