recep tayyip erdoğan

#siyaset  #özgürler 

halkının diliyle konuşan başbakan. örnek; en son açtığı mücevherat kongresini, ya Allah bismillah diyerek açtı. birde inci mercan neye yarar demiş ki insanın atasaydan tek taş alası geliyor.
devamını gör...
güvensekmi güvenmesek mi, doğru mu yanlış mı, kurtarıcı mı batırıcı mı, kısacası şeytan mı melek mi bir türlü anlayamadığımız ahir zaman lideri. merakla takib ediyoruz.
devamını gör...
hiçbir zaman aktif siyasetten kopup, cumhurbaşkanlığı köşküne çıkmasını istemediğim liderimiz. eğer sistem değişir de başkanlık sistemi gelirse o zaman ancak olabilir.
devamını gör...
genel seçimlerde oy verdiğim, bugün bir genel seçim olsa yine oy vereceğim partinin genel başkanı. ancak son yerel seçimin verdiği mesajı iyi okuyamazsa daha çok oy kaybedecek olan kişidir benim oyum da dahil olmak üzere.
yerel seçimlerde yaptığı en büyük yanlış aday tercihlerindeki ilkesiz tutumu idi. özellikle istanbul'da son derece şaibeli ya da seçimi kazanamayacak adaylarda ısrar edildi ve sonucunda da elindeki 3-4 ilçeyi kaybetti. bir 3-4 taneyi de kılpayı kazandı ama çekirge dediğin en çok 2 kere zıplar . . .
devamını gör...
siyasi bakış açısını desteklemediim türkiye cumhuriyeti başbakanı'dır.helal olsun adama dini nasıl da sömürdü bizi hala nası ayakta uyutuyo..ama ne mutlu ki halkımız farkındalıklarına farkındalık ekliyor gün geçtikçe.
devamını gör...
ülkemizde özelleştirilmemiş şey bırakmamış, ülkemizde olmayan bir kaynağı adeta tüm ülkeye yaymış (bkz: doğalgaz), bizi daha da dışa bağımlı hale getirmiş, müthiş zamlar gerçekleştirmiş, insanların maneviyatını sömürerek başbakanlık koltuğuna oturmuş, basın ve yayın özgürlüğünü adeta hiçe saymış, güzel şehrime gavur demiş, zamanında ''Demokrasi bizim için bir amaç değil, ancak bir araç olabilir!'' demiş, sözde Atatürkçü siyasetçi, maalesef başbakan. İlk iktidar döneminde yaptığı işler (bkz: avrupa birliği) ve duruşuyla saygımı kazanmış ama ikinci iktidar döneminde adeta bir diktatör gibi davranan, çekip gitmeyle sorunların çözüleceğine inanan kişi.
devamını gör...
meyve veren ağaç taşlanır mantalitesinin son örneği.neden sürekli iyi işler yapan kişiler bu kadar yerilir anlamak mümkün değil.saygıyla önünde eğilinmesi gereken çaışkan başarılı insan.
devamını gör...
iyi insan, güzel insandır. yüzündeki nur herkese nasip olmaz. bıyıklarına biraz daha değişik şekil verse daha karizma duracağının kanaatindeyim. lakin şimdi de yeterince karizmadır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar