red

bruce willis'den pek haz etmesem de nasılmış acaba diyerek izlediğim sonuçta bayağı eğlendiğim Bourne ciddiyetinde Ocean's komikliğinde acan filmi. Yalnız buradaki ajanlar hep emekli olmuş, evde oturmaktan da sıkılmış tipler. Kim demiş no country for old men, eski takımı topladıklarında neler yapıyor bu ihtiyar delikanlılar.

morgan freeman'a da ajanlık hiç olmamış, zaten görüntü olsun, ismi konuşsun diye oynamış bence zira tekmeli tokatlı bir sahnesini görmedik. ajan yani sonuçta. sahne demişken bruce willis'in 360 (üç yüz altmış) derece dönen arabadan inip kontrollü bir şekilde ateş etmesi çok başarılı olmuş.

kısacası keyifli bir filmdi red. yani retired extremely dangerous (son derece tehlikeli emekli)


not:vizyona gireli 2 hafta olmasına rağmen screener dvd'si internete düşmüş bile. insanın sinemaya gitmeye fırsatı olmayabilir ya da benim gibi bulunduğu şehre film henüz gelmemiştir.
devamını gör...
alt zihinlere bir amerikan ajanı dünyaya bedeldir mesajını eğlenceli bir şekilde vermeye çalışan film olmuş. gördük ki bruce amca çok yaşlanmış ama iş bitmemiş. sinemaya gidip izlemeye değmez, dvd olarak piyasaya düştü bile, internetten bulup indirebilirsiniz.

devamını gör...
emekli bir cia ajanı olan bruce willis hayattan tat almamakta, telefonda bir kızla görüşmektedir. hayatı oldukça sıkıcı bir haldeyken peşine birileri düşer.

filmi izlerken bundan çok hoşlandığını düşündüm, yaşasın tekrar adam öldürcem gibi birşeyler sanırım.
ortalamanın üstünde bir filmdi, başkan yardımcısı roülnde nip/tuck dizisinden julian mcmahon* vardı.

genç cia ajanı rolünde karl urban* oldukça başarılıydı. bruce willis birkaç kez ağzını burnunu dağıtmış olsa da. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar