reddedilmek

bir hayalden ters yüz edilmek. bir sevgiden ters yüz edilmek. dalgınlık, unutkanlık, karanlık hüzün, sıkıntı, melankoli...

"kaç aşŸktan ters yüz edilmişŸ
ã¢şŸık varsa hepsi ben
bütün çiçeklerler donanıp
bütün insanlarla ölen...*"
(bkz: sukut-ı hayal)
devamını gör...
bir hayalden ters yüz edilmek. bir sevgiden ters yüz edilmek. dalgınlık, unutkanlık, karanlık hüzün, sıkıntı, melankoli...

"kaç aşktan ters yüz edilmiş
âşık varsa hepsi ben
bütün çiçeklerler donanıp
bütün insanlarla ölen...*"
(bkz: sukut-ı hayal)
devamını gör...
ahmet hakan'a gore reddedilmis oldugu halde trip atmayan erkek cihat sevabi alir. boyle miydi ahmetcim? yaniliyorsam duzeltiver. cunku trip atmamak nefis terbiyesidir. o da = cihat. cok iyi niyetli bi dusunce. ah o kadar kolay olaydi.
devamını gör...
6 mayıs 2009 da başıma gelen üzücü durumdur . beklenen hamleyı zamanında yapsam şuan el ele verip dondurmalar yiyeceğimiz yollarda fink atıyor olurduk fakat bazen susmak en güzel cevap derler ya hani külliyen yalan o laf . 2 yıldır gönül verdiğin kıza açılmak istersin sanal ortamda kıza bir güzel açılırsın sonunda, ama kızın sana olan hisleri artık değişmiştir seni bir arkadaş olarak görüyordur artık kız size dolaylı yollardan olmaz , yapamayız der, abim kızar / biraz düşüneyim gibi kaçamak cevaplar verir o gün uyuyamazsın neyim eksik benim ? gibi triplere girersin ve ardından minik serçeden gidiyorum sarkısını açıp facebookta ilgili kızın resimlerine doya doya bakarsın , biraz için gider, dertlenirsin fakat aniden odanın kapısı çalınır içeri ağabeyin girer ve ''maçkoliği aç , maçkoliği '' ... der o hızla çalan şarkıyı ve fotoğrafları silmek zorunda kalırsın.
devamını gör...
onca yaşanılan güzel günlerin ardından sonra karşıdaki kişiye soğuk su ikram etmektir reddetmek.reddedilense başı daima öndedir.görünce selam veremez ,göz göze gelince hemen gözlerini kaçırır.çünkü birkere o hataya düşmüştür uzun yıllar arkadaşlık yaptığı şahıstan sonra beklenen hamleyi yapıp sonunu hazırlamıştır ...karşidaki kişinin vereceği cevabı bilmiyordur çünkü ;
(bkz: seni arkadaşım olarak görüyorum) * *
devamını gör...
her şey bir şiirler başladı aslında, umutlarımı bir uçurtmanın ardına bağlayıp gökyüzünde uçurmak daha eğlenceliydi. dürüstlük erdemdir ama gerçekler için yeterli değildir dendiğinde uçurmam sınır tellerine takılmıştı. ve ilk kez aşık olmanın verdiği heyecanla samimi duyguların karşılığı reddedilmek olmuştu. anlaşılmak, bilinmek değil reddedilmek.

reddedilmek...
devamını gör...
karşı cinsin gönlüne giriş vizesi alamama durumu. "hop hop hop,bir dakika beyefendi" nidaları çağıldıyor aklımda an itibariyle. bıraksaydın da geçseydim,ne olurdu?
devamını gör...
ikinci kez başıma gelen ilginç olay.bu sefer yıkılmadım sözlük.evet biraz çizdi gönlümü ama sonuçta hafif bir hasarla atlattım bu olayı.esasında tüm olay hayatı ciddiye almamakta.yani senin ona hissettiklerini,onun sana hissetmemesi olağan bir durum aslında.büyütmeye gerek yok.hayat, tek bir kızdan ibaret değil,hem elimi sallasam ellisi,pehh.kendimi avutmuyorum cidden öyle sözlük.neyse başka bir reddedilişi seninle paylaşmamak üzere, elveda.
devamını gör...
gribe yakalanmak gibidir. bir sürü atraksiyon denersiniz yarattığı enkazdan kurtulmak için ama o yinede bir istirahat döneminden sonra kendiliğinden geçer. ha bir de uyarıcının sık tekrarı sönmeye karşı direnci arttırır.
devamını gör...
yaklaşık olarak yarım saat önce bir kez daha yaşadığım durum. beraberinde hayal kırıklığı ve bolca mahzunluk getirir. yüzünüzdeki gülümseyi söker alır. zaman bununda ilacıdır ama kötüdür, üzer.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar