cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan veya akp genel başkanı recep tayyip erdoğan tarafından söylenen söz.

buna dik durmak mı diyordunuz... hani bunlar düşmandı?

--- alıntı ---

AB liderleri Tusk ve Juncker ile üyelik sürecine yeni ve pozitif bir ivme kazandırılması hususunda olumlu bir görüşme yaptık. Türkiye-AB göç anlaşmasının uygulanması, vize konusunu da müzakere ettik. Kendileri de birtakım çalışmalar yapmışlar. Onunla ilgili 12 aylık takvim aldık. Terörle mücadelede destek istedik. Referandum sürecinde yaşananların geride bırakılması gerekiyor. Artık yeni bir süreci başlatma temennisini Tusk ve Juncker de gündeme getirdi. AB Parlamentosu Başkanı Antonio Tajani ile görüşmemizde "Türkiye ve Avrupa Parlamentosu (AP) arasındaki ilişkilerde karşılıklı anlayışı esas alalım" dedik. Ben Tajani'yi çok daha olumlu gördüm.
Türkiye'ye bakışı çok pozitif. İslam karşıtlığı, yabancı düşmanlığı ve kültürel ırkçılığa karşı AP'nin sorumluluk üstlenmesi gereğini gündeme getirdim.

--- alıntı ---

http://www.sabah.com.tr/yaz...
devamını gör...
bırakırız dostum bırakırız...

hem öyle bırakırız ki, seni de geride bırakır, daha da hatırlamayız!

belli ki avrupalı ırkçıların milletine ettiği hakaretler, seçim malzemesi olarak faydalanacağı fırsat olmak dışında, zerrece ilgilendirmiyormuş kendisini. bilmiyor muyduk? biliyorduk pek tabii.

t: yaladığı tükürüklerde boğulmasını dilediğim reis müsveddesinin yeni beyanı; tabii siz yeni dememe bakmayın, bu da her an eskiyebilir.
devamını gör...
halen haçlı filan diye geveleyip milleti keklemeye çalışanlar var.

lan noldu haçlı filanları ? hollanda ile yalandan kriz tırmandırılırken buna inanmayanlar vatan haini filandı...

efendileri ne diyor bunlar içeride nasıl anlayıp anlatıyor? buna da cevapları muhtemelen; ''vardır reis'in bir bildiği'' olacak. aptallıklarına doymayacaklar.

efendin haçlı ile birlikte. müttefik. milleti kandırmaktan başka numaranız yok. evet yalancısınız da.devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar