regl kanı ile 15 temmuz kutlamak

şehit kanıyla alay edenin elinden tacı almayacaksın, o tacı ona monte edeceksin.

yarışma bilmem, bu kimseyi tanımam. ancak bu tweet dolayısıyla yargılanmazsa yazıklar olsun bizim hukukumuza.
devamını gör...
çoluk çocuğu eleştirmek huyum değildir ama şunu söylemek gerekir, şehitleri alaya alanların bu vatana ve millete verebileceği hiçbir şey yoktur. kanı bozuk olduktan sonra bin tane tacın olsa ne olmasa ne?
bunların teröristten tek farkları ellerinde silah olmamasıdır.
devamını gör...
15 temmuz ile alakali pek kiymetli cb miz ile ayni fikirde olmamayi anlarim. farkli teorilerin varligina inanmayi anlarim. fanatik 15 temmuzculari ve inkar eden herkesi fetocu ilen etme hastaligindan muzdariplerle dalga gecmeyi de anlarim da o gece olenlerle dalga gecmek??? ne ugruna oldukleri muhim degil. netice vefat ettiler. terbiyesizliktir.
devamını gör...
sağlıklı düşünebildiğine inanmadığım bir ergenin zırvası. başka ahlaksız söylemleri de varmış twitter'da. hayallerine mal oldu.
devamını gör...
miss turkey seçilmeye gelince gayet aklı başında kabul edilirken iş yazdıklarının sorumluluğunu almaya gelince adı çocuk, ergen vs oluyor. önce bir şuna karar verelim bu kızın yaptıklarının, konuştuklarının sorumluluğunu alma ehliyeti aklen var mı? yoksa neden yıllardır podyumda. varsa neden böyle konuştu? ahmakça hareket. ahmaklar er ya da geç pişman oluyor.
devamını gör...
birçok darbe yanlısının hislerine tercüman olan ergen kusmuğu. bakınız bunlar 15 temmuz gecesi atm ve marketlere hücum etmişlerdi.

ama gel gör ki, azınlık tayfa bu ülkede hala söz sahibi ve istediği gibi at koşturuyor.
devamını gör...
ertesi günü yeni açtığı twitter hesabından kendisinin çocuk olduğuna ve regl döneminin hassasiyetine vurgu yapıp işin içinden sıyrılabileceğini zanneden açıklamalar yaparak kendisini korumuştur. tacı geri almak bu kıza göre en büyük ceza olsa da, bana göre bunca günahsız hapiste yatan insanın hatrına üç beş ay hapisle yargılansın. çünkü şehid kanının şakası olmaz! vatan bu insanları affetmemeli...
devamını gör...
bu kezban ne kadar gereksizse kazandığı yarışma adı altında gerçekleştirilen et pazarı da o kadar iğrençtir. düşünsene, bu ağız ishali kezban yazdıkları ortaya çıkmamış olsa eşek yüküyle para kazanacaktı defilelerden, dizilerden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar