reis isterse koşa koşa afrin'e gideriz

abi o göbekle yuvarlanarak gitse daha hızlı gider bence.

şu pozu askerde bile vermedim lan.
devamını gör...
gözlüklerim şekil afrin önümden çekil


klavye delikanlılıgında sınıf atlamak.
devamını gör...
tamam reisiniz ben olduğuma göre,izin çıkmıştır. tamam, gidin hadi.
devamını gör...
sıcak çatışma elde silahla poz vermeye benzemez dememişler mi bu dayıya? reisten izin almana gerek. git öso birliklerinden gönüllü olarak savaş hadi.
devamını gör...
böyle şeylere ne gerek var. hiç yakışıyor mu sana oyuncak silahlarla makam odasında poz veriyorsun. senin bir mevkin var, yapma!

söz konusu vatan olursa herkes gider, sıkıntı yok. lakin böyle siyasi istikbal uğruna alayına gider yapmak hiç hoş değil.
devamını gör...
hacı o is yaş. bab operasyonu için gittiğimde beni almadılar. şimdi de yine almazlar diye gitmiyorum.

soyleyim yani.
devamını gör...
yav Allah için bir davanız olsun bir ülkünüz olsun ya... afrin'e giden insan cihad için gider, reis Allah mı da gitmen onun isteğine bağlı olacak? tövbe ya rabbi...
devamını gör...
güle güle yavrum güle güle
güle güle sana güle güle
güle güle güle güle
güle güle ooo...

devamını gör...
olağanüstü hal uygulaması devam ederken kanunlar bir gecede değiştirilebilir. böylelerine de afrin e gitme ve oradaki yapacağı faaliyetlerde kanun yönünden muafiyet verilebilir.

ohal uygulaması devam ederken gerçekleşmesi kanun yönünden mümkün olabilecek hadise.

lakin khk göbek yönünden sınırlandırılabilir.
devamını gör...
adam yalakalık denklemini tamamlamış bi siyasetçi olaraktan fikrini beyan etmiş. silah, yeni osmanlıcı tını, yerli ve milli göbek bi de tam teslimiyet. daha ne ossun. yakında vali olur inşaallah. hadi bağalım.
devamını gör...
beyaz atletine yüzümü sürem yiğidim.

bakma sen burada arkandan atıp tutan ergenlere, karşılarına çıksan dilleri bir taraflarına kaçar hepsinin.

sendeki samimiyeti, vatan sevgisini ne bilsinler bunların tek amaçları yine kendileri gibi siyasi yönden farklı düşünen insanları aşağılamak.

yoksa reis isteyince neler yapabildiğimizin gayet net bir şekilde farkındalar.
devamını gör...
aslında erdoğan kendi adını kullanan bu insanlara dava açsa iyi para kazanır.

adam vatandan önce bir başkasına bakıyor, böyle adamlara bu ülkenin ihtiyacı yok. 3.5 milyon suriyelinin arasına doldurulup, ülkeden zamanı geldiğinde gönderilebilirler.
devamını gör...
birileri bu anguslara türkiye cumhuriyeti nin. guguk devleti değil, hukuk devleti olduğunu ne olur hatırlatsın. iş güzarlığın ve yalakalığın bu kadarına da pes doğrusu... daha dün türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan zihniyetlerin bugün milliyetçilik naraları atmaları da, ayrıca tartışılması gereken bir husus.
devamını gör...
ölü aslan yüreği çalan çakalın lafzıdır.

salın gitsin Allah aşkına bi bomba gümlesinde yanında dizlerinin nasıl tutmaz hale geldiğini görelim. afrinde hükmü yoktur ha öyle havalı gözlüklerin cakasının
devamını gör...
yanında klavye vatanseveri bedellici yüzsüzleri de götürecekse olur.

sair zamanlarda “bödöllö hökkömöz, moğdoroz” diye zırlayan ruhu etekli ılık kardeşler niyeyse iş kurusıkı atmaya gelince “ordu vursun parçalasın, dünyaya bonba atalım” şeklinde klavye komandoluğuna soyunuyor.

daha bir hafta önce “bödöllö çokmozso okp’yo oy vörmöyöz” tehdidini atan dar gömlekliler şimdi twitter’da savaş analizi kasmıyor mu?

zeka açısından toplumun skalası yükselir şu tipleri cepheye postalarsak!

peşin edit: başlık konusu amca karamürsel’in yarısını yemiş yalnız. o göbeğin başka açıklaması olamaz.
devamını gör...
bir karikatürle cevap vereyim .
#imgrc=0_zM3F8rs1fyXM" title="https://www.google.com.tr/search?q=aha+%C5%9Furdan+siktir+git&rlz=1C1CAFA_enTR722TR722&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwisv5TViu7YAhWGzaQKHWlbAa8Q_AUICigB&biw=1280&bih=669#imgrc=0_zM3F8rs1fyXM">:buradan
devamını gör...
reis isterse koşa koşa giderimin reklamsı resimleşmiş hali, ilgili kişinin asla gidemeyeceğinin , canının armut kadar tatlı olduğunun, dolar kurunun hayatında büyük önem arzettiğinin yada afrini alırsak antepte arsaların fiyatı patlarmı düşüncesinin ağır basışının tescilli ego halidir...
devamını gör...
eve girdikten sonra annesi, hanımı falan evde ekmek yok dediğinde bakkala / fırına gitmemek için ergen siniri tavırlarına bürünenler cemaatinden birisi olması muhtemel kişi söylemidir. bunlar hep söylemde kalıyor / kalacak her zaman. ne zaman böyle hararetli şekilde "vatan veya x için için ölürüm öldürürüm yok ederim" diyen görürseniz emin olun yarısı askerlik yapmamışlardır bile.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar