reis isterse koşa koşa afrin'e gideriz

sıcak çatışma elde silahla poz vermeye benzemez dememişler mi bu dayıya? reisten izin almana gerek. git öso birliklerinden gönüllü olarak savaş hadi.
devamını gör...
böyle şeylere ne gerek var. hiç yakışıyor mu sana oyuncak silahlarla makam odasında poz veriyorsun. senin bir mevkin var, yapma!

söz konusu vatan olursa herkes gider, sıkıntı yok. lakin böyle siyasi istikbal uğruna alayına gider yapmak hiç hoş değil.
devamını gör...
olağanüstü hal uygulaması devam ederken kanunlar bir gecede değiştirilebilir. böylelerine de afrin e gitme ve oradaki yapacağı faaliyetlerde kanun yönünden muafiyet verilebilir.

ohal uygulaması devam ederken gerçekleşmesi kanun yönünden mümkün olabilecek hadise.

lakin khk göbek yönünden sınırlandırılabilir.
devamını gör...
adam yalakalık denklemini tamamlamış bi siyasetçi olaraktan fikrini beyan etmiş. silah, yeni osmanlıcı tını, yerli ve milli göbek bi de tam teslimiyet. daha ne ossun. yakında vali olur inşaallah. hadi bağalım.
devamını gör...
beyaz atletine yüzümü sürem yiğidim.

bakma sen burada arkandan atıp tutan ergenlere, karşılarına çıksan dilleri bir taraflarına kaçar hepsinin.

sendeki samimiyeti, vatan sevgisini ne bilsinler bunların tek amaçları yine kendileri gibi siyasi yönden farklı düşünen insanları aşağılamak.

yoksa reis isteyince neler yapabildiğimizin gayet net bir şekilde farkındalar.
devamını gör...
aslında erdoğan kendi adını kullanan bu insanlara dava açsa iyi para kazanır.

adam vatandan önce bir başkasına bakıyor, böyle adamlara bu ülkenin ihtiyacı yok. 3.5 milyon suriyelinin arasına doldurulup, ülkeden zamanı geldiğinde gönderilebilirler.
devamını gör...
birileri bu anguslara türkiye cumhuriyeti nin. guguk devleti değil, hukuk devleti olduğunu ne olur hatırlatsın. iş güzarlığın ve yalakalığın bu kadarına da pes doğrusu... daha dün türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan zihniyetlerin bugün milliyetçilik naraları atmaları da, ayrıca tartışılması gereken bir husus.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar