reynmen

iyi birisi bence, vatan sevgisini de samimi buluyorum. takip etmiyorum ama size tavsiye ederim ilginizi çekebilir fakat diğer içerikleri daha çok eğlence amaçlı ve herkesin eğlence anlayışı farklı olduğu için size hitap etmeyebilir.
devamını gör...
el-bab'da hazırladığı mini belgesel tadındaki videosu tek kelimeyle ''harika'' olmuş. hitap kitlesinin önemli bir çoğunluğunun 'yeni jenerasyon' olması hazırladığı video'nun önemini bir hayli artırıyor tabi. ülke meseleleri ve menfaatlarine dair nispeten gaflet halinde bulunan yeni jenerasyona vatan ve millet bilinci aşılama yolunda bu tarz videolar hazırlaması kim ne derse desin takdirlik harekettir. ayrıca videodan kazanacağı parayı mehmetçik vakfına bağışlayacak olması ise çok zarif hareket olmuş. teşekkürler reyn
devamını gör...
bir youtuber.

kendisinden önceden pek hoşlanmazdım ama tek bir video ile ona bakış açımı değiştirdi. güzel bir mini belgesel olmuş.
mete yarar'ın şahit olun belgeseli gibi bir tat bıraktı.

gitme hikayesi ise şöyle. el bab'a gitmek için bir kaç resmi makama başvuruyor. tahminimce (bkz: gayri resmi hesap) sayesinde. buna geri dönüş yapıyorlar. o da o sıra jahrein ile oturuyormuş. bu yolculuğun tehlikeli olabileceği söylenmiş. o da jahrein'e sormuş gideyim mi gitmeyeyim diye. jahrein'in aklına uyup gitmiş. çok da iyi etmiş. kendisine kanım ısındı.
primci diyenler elbet olacaktır. öyle olmasa zevki çıkmaz bu işin.

bu arada kendisi suriyeye giden ilk youtuber değildir.

ilk giden (bkz: can yavuz)dur.

devamını gör...
iyi bir youtuber. diğerleri gibi değil en azından. son çektiği video beni çok duygulandırdı. orada ki insanların türk milletine olan sevgisini gördükçe duygulandım. rabbim askerlerimizden,polislerimizden razı olsun.
devamını gör...
yeni single'si ela ile türkiye tıklanma rekoru kırmış yutubur. kardeş seninle tek ortak noktamız var o da bmw sevdamız ki senin vanos, ied, egr valfi dahil hiçbir şeyden haberin olduğunu bile düşünmüyorum araçlara dair. neyse haftaya yeni arabamı kaplattım temalı video çekersin. şaka bir yana şarkısı fena değil.
devamını gör...
vlogger diye bir şeymiş.
dünya müzik listelerinde 1 numara olan ilk türkmüş. müzik olmadan müzik listesinde bir numaraya yerleşebilmek büyük başarı gerçekten.
bu yeni neslin dünyaya yaptığı en büyük kötülük bunları 43 milyon dinlemek, gözümüze sokmak, hiçbir vasfı yok adamın. o yaptığı müzik değil, dilini çıkararak, alay ederek çektiği videoları izleyip ne haz alıyorsunuz ey 14 yaş grubu. of.
devamını gör...
çalıntı klip vs dediler merak edip izledim. klip çalıntı mı esinlendi mi bilemem ama klipte geçen orijinalin klip güzel.

izleyenler bilir spoiler olmasın ama mustafa hakkında her şey filminde bu sahnenin benzeri var.

devamını gör...
ela adlı şarkısını dinledim, youtube'dan. Allah affetsin ama ben affetmiyorum, bu ne yahu.
gençlik mençlik sallıyoruz sürekli ama beni en çok ümitsizliğe düşüren konu, müzik konusunda günümüzdekilerin yeteneksizliği. ya eskileri cover'lıyorlar veya bu fenomen gibi müzik yaptığını sanıyorlar. yazık ki onno tunç, atilla özdemiroğlu, sezen aksu gibi yetenekler artık çıkmıyor. bu kısırlık her alanda, deniz bitti mi nedir?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar