roberto soldado

nedense alvaro negredo ile bu ikisini her zaman birbirine benzetmişimdir. hatta bjk'nin negredo'yu aldığını duyduğum zaman onun yerine soldado'yu alsalar daha iyi diye düşünmüştüm ki bence soldado daha iyi. artık yaşlandıkları ve eski performansları kalmadığı doğru, negredo da son 3 sezonda ligde 19 gol atmış.
bu topçular şu anki halleri ile bile türkiyede her türlü iş yapar ama isterlerse. ve yıldız futbolcular genelde istemiyor.
devamını gör...
elinde çıt kırıldım bir persie olan takımın uzak durması gereken forvet. ha benlik sıkıntı yok. ikisi beraber sakatlanır ametcan izleriz ne olacak?
devamını gör...
fenerbahçe'ye hem takım içi forma rekabeti oluşturma hem de saha içi katkı sağlama bakımından oldukça faydalı olacak golcüdür. uzun yıllara ve üst düzey takımlara dayanan tecrübesi (la liga, premier league) bile yeter ancak sakatlık veya isteksizlik söz konusu olmazsa. fenerbahçe'yi çin'den veya abd'den muazzam rakamlar almak için son basamak olarak gördüğü takdirde çaba göstererek istediğini elde eder, böylece takımın hedefine ve kasasına da faydası dokunur. negredo ile benzer bir çizgide ilerleyen kariyeri, negredo ile benzer golcülük tipi gibi faktörler ikisi arasında gizli ve tatlı bir çekişme oluşturursa ligimize de artı değer sunarlar...
devamını gör...
fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı söylenen ispanyol forvet. ispanyol olması yüzünden direk akla daniel güiza'yı getirdi. inşallah sonu benzemez.
devamını gör...
harbi çok sağlam transfer yaptı aziz başkan. sakatlıktan dolayı sıkıntıları olmazsa çok iş yapar.

t: fb kulübüne transferi kesinleşmiş ispanyol santrafor.
devamını gör...
neden uefa avrupa ligi kadrosunda ve fenerbahçe ilk onbirinde oynayamadığını merak ettiğim futbolcu.

yok yani daha iyisi varda mı bu adam oynamıyor.
devamını gör...
fitneci futbolcu.

geçen sene oynanan beşiktaş-fenerbahçe maçlarında çıkan olaylardın baş pisliğiydi kendisi. hakemlerimizin adam gibi hakem olmamalarından dolayı yırtmıştı, kabak beşiktaş'ın başına patlamıştı.

aynı isim, cuma günü oynanan galatasaray-fenerbahçe maçında çıkan olayların yine baş kahramanı. pek konuşulmadı ama olayların fitilinin ateşleyen baş kişidir bu ispanyol. volkan demirel, aziz, emre belözoğlu, sabri, arda gibi isimlerden kurtulduk şimdide bu çıktı başımıza.

maçın son dakikalarını izledim ve net gördüm bunun çirkefliğini. tabi diğer tarafta da, belhanda dengesizi olması, olayları çığrından çıkarttı. umarım 5-10 maç ceza verirler buna.
devamını gör...
geçen sene oynanan bjk-fb maçında, bjk ceza sahası içinde, pepe'nin arkasından geçerken, kendini yere atıp ayağını tutması sonrasında tiksindiğim oyuncu. o maç ve sonrasında oynadığı bütün bjk maçlarında, ortamı geren kişilerin başında gelmiştir. olaylı gs-fb maçında da olayların içinde olmasına, o sahaya girene kadar süt liman giden maçın kaosa evrilmesine nedense şaşırmadım. kimine göre belhanda'nın eline vurarak olayları başlatmış, kimine göre öncesinde belhanda buna tekme atarak fitili ateşlemiş... kesinlikle evveliyatı vardır. maç içinde yoksa ısınmada vardır, koridorlarda vardır. ancak soldado, kesinlikle, maçları maç olmaktan çıkaran, ister çirkef diyin, ister provakatör, bu tıynette bir ziyandır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar