robot din adamı

caponlar yapmış abi , zaten başka kim yapacaadı ki . adı da mindermiş hoca efendinin.

--- alıntı ---

japonya'nın kyoto kentindeki kodaiji tapınağı'nı ziyaret edenler loş bir salonda oturup buda'nın öğretilerini dinliyor. vaaz, minder isimli bir robot tarafından veriliyor.
katılımcılarla el hareketleri ve mimikler ile temas kuran minder'in konuşması ingilizce ve çince olarak da duvara yansıtılıyor.

--- alıntı --- haber
devamını gör...
biz bu treni kaçırmadan kesinlikle robot din adamı işine de girmeliyiz. direk fıkıh programlama ile harika olur. kaynak belli olduğundan adamına göre evrilme de yapmaz, tek evrilmesi kısa devreden olur.

ticaret fıkhı patchleri tam son model bir robotumuz var. tacir-prot.1

bence güzel fikir.
devamını gör...
aslında çok da yabancı gelmedi. bizim imamların çoğu da bizle birlikte namaz vakti camiye gelip namazı kıldırıp çıkıp gidiyor, fıkhi bir şey sorsan olur olur deyip geçiştiriyorlar, hep de aynı surelerle namaz kıldırıyorlar, eh, biz zaten icat etmişiz robot din adamlarını caponlar kusura bakmasın geç kalmışlar!
devamını gör...
en temizi ve muhtemelen çok daha az masraf çıkaranı. koca koca adamların kimsenin görüp duymadığı Allah adına namaz kılmasını geçtim ama bunun için bütçeden çılgın paralar ödememize hayıflanıyorum.

vereceksin robotu, akarı yok kokarı yok sgk'sı yok masrafı yok.

Allahuekber!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar