rockçı imam

evli olduğu halde köyden 16 yaşında kız kaçıran imam biliyorum iki karısıyla caminin lojmanında yaşıyor hala, sabah namazını kaçıran köy imamı da gördük, hatta izinli olduğu günlerde namaz kılmayan modelleri de var bunların köylüler "böyle imam mı olur" diye isyan ediyordu, subsubsub lahlahlah jet imamlar, kur'an okurken bariz hatalar yapanlar, vallahi billahi bu örneklerin hepsini ya gördüm, ya duydum ya şahit oldum. peki bu imamlara soruşturma açıldı mı, hayır, peki bu imamlara hadleri bildirildi mi, hayır, peki bu imamlara "islam'ın adına yakışmıyorsun" dendi mi, hayır... şimdi bir imam çıkmış şarkı, ilahi söylüyormuş diye neredeyse linç edilecek, ne tuhaf ülkeyiz cancağızım, hiç ayarımız yok vesselam.
devamını gör...
rock çı olması sorun değil. bazen meşrebi geniş temiz insanlar olabiliyor.

ama imamlar üzerinden imamiyeti lekeleyecek hikayeler anlatmayalım lütfen. insandır problem olan. nefsin aşağı tabakalarıyla alakalı. imamlık zarar görüyor.

kötülüğü kendinden, iyiliği Allahtan bilmek lazım. vesselam.
devamını gör...
diyanet imamları arkasında namaz kılmayanları haklı çıkaran imam. rock yapmasına bir şey demeyiz fakat yarım bilgisiyle mevlana'ya ''müziğe teşvik etti'' der, ''müzik insanda mana itibariyle iz bırakıyorsa bu da ibadettir'' diye fetva uydurursa biz de kendisinin arkasında namaz kılınmayacağını söyleriz.
devamını gör...
antalya / kaş belediye başkanlığına bağımsız olarak aday olmuş imamdır.

kendisinin de vereceği mini konserler düzenlemek gibi farklı projeleri varmış , kolay gelsin .

haber
devamını gör...
insanları rock'a davet eden, çadırlarda zinayı ve konser alanlarında içkiyi emreden muhtemel imam.

çabuk, ''camide sübyanlara tecavüz etse daha mı iyi'' ciler gelmeden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar