rocky izledikten sonra gelen karkas et yumruklama hissi

philadelphialı italyan uygarı, serinin her filminde zorluklarla baş ederdi malum. bir filmde üvey babası, bir filmde kendisine sarkan mahalle bakkalı, bir bölümde rus öküzü derken ömrü heder oldu fukaranın. ama onu en unutulmaz kılan karkas et döverek yaptığı antrenmandı şüphesiz. bruce lee filmi izleyip kardeşi dövmek misali rocky izleyip karkas et yumruklama özlemiyle yanıp tutuştuk. ne kadar ele gelse de kardeşimden hiçbir zaman karkas et tadı alamamışımdır.
devamını gör...
bende de aynı his kapalıçarsı'dan çıkıp mısır çarşısından koşa koşa çıkıp yeni cami merdivenlerin en üstüne varınca oluyor. elimde yemler güvercinleri beslerken nefessiz kalıyorum..

önceden ne güzel uvey hocam bulgar mafyalarına deri mont ve pırlanta satardı şimdi online e ticaret ile evde çay içiyor.

bu tanımı tek gözüm şiş buzlu eti soluma dayanmış yazıyorum..
devamını gör...
uzak doğu dövüş filmleri izlerken kendimi kaptırdığımdan mütevellit genellikle bu tarz filmlerde kırlentten başka seçenek kalmıyor. özellikle de ipmanı izlerken tak tak tak diye ardı ardına gelen chain punch sahnelerinde yanımda bir karkas et olsaydı sanırım pastrami kıvamına gelirdi. rocky ise başka bir şey, onun daha çok antrenman müziğini kullanıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar