rotring

faber castell ile birlikte piyasanın vazgeçilmezi olan, tikky modeli ile gönüllerde taht kurmuşŸ, kalem, uç, silgi vs. üreten alman markası.
devamını gör...
ilk okulda alabilmeyi hayal dahi edemediğim, orta okulda ilk biriktirdiğim harçlıkla büyük bir sevinç içerisinde aldığım fevkalade güzel bir kalem markasıdır. başıma gelen talihsiz olayların başında lisede tuvalete düşürdüğüm cep telefonu gibi orta okulda tuvalete düşürdüğüm rotringler de gelmektedir.

bu kalem tikky modeliyle şahane bir estetik ve inceliğe kavuşmuştur. kalemin belini bir bayan belini inceliğinde dizayn ederek ergonomide büyük bir ilerleme kazanmışlardır. fakat ne yazık ki artık "bayan belli tikkyler" yerine kaba erkek belli tikkyler üretilmektedir. bence büyük bir kayıp. kurşun kalem alma ihtiyacı hissedersem bu yüzden rotring yerine başka markalar tercih etmek zorunda kalmışımdır.
devamını gör...
çok uç kıran, zırt pırt bozulup şekline, karizmasına müptela olunduğu için tekrar tekrar gidilip alınan kalem. sanırım bilerek kolay bozulacak

şekilde üretiyorlar artık.
devamını gör...
ahh sarı şirin rotringim benim..
büyük bir hevesle harçlığıma kıyıp almış, iki yıl itina ile kullandıktan sonra mezuniyetin akabinde kıramayıp bizim 3numaraya vermiştim.. şebek haftasında kaybetmişti!devamını gör...
lisede kaliteli diye övünerek kullandığım, üniveristede 0.2 sinden 0.9 una kadar almak zorunda kaldığım ve sinir olduğum marka.
devamını gör...
ilk olarak abimin burslarıyla dört kardeşine de aldığı beyaz renklisine sahip olduğum kalem markası. aklımda hep lise ve üniversite yıllarım arasında sanki bir köprü gibi duran kahverengi olanın kaybolması var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar