ruh ve beden bekaretini koruyan erkek

islami esasları tam anlamıyla benimsemiş, dinin esaslarını harfiyen uygulayan ata erkil olmayan bir ailede yetişen ruh beden bekaretini koruyan gerçek müslüman kızın erkek kardeşi.

gerçek müslüman erkeğin arkadaşları counter strike, play station, nintendo oynayıp ömrünü çürütürken, gerçek müslüman erkek, çocuk yaşında namaza başlar, oruç tutarak iradesini güçlendirir. ortaokulda sınıf arkadaşları kız arkadaş edinirken ya da kızlara laf atarken o derslerinde başarılı olmak için uğraşır.

lisede sınıf arkadaşları hep beraber toplanıp adult film seyrederken gerçek müslüman erkek, onlara eşlik etmez. gerçek müslüman erkeğin Allah sevgisi ve korkusu içine yer ettiği için, sınıf arkadaşları gibi, kızları tatlı sözlerle kandırıp, bekaret bozmaz, kimsenin geleceğiyle oynamaz. bekaretini bozup terkettiğinde intihar edecek sevgilisi olmaz.

lisede arkadaşları gibi, mc, dj, rapper, gangster gibi amerikan özentisi karekterlere bürünüp, arkadaşları gibi çakıp bıraktığı hatunlara ortam kızı gibi besteler yapmaz. hiçbir arkadaşının sevgilisini ayartmaz. arkadaşlarının yaptığı gibi kendisine vermeyen bir kıza iftira atmaz.

18 yaşına geldiğinde hemcinslerinin geneli gibi kerhaneye gitmez. bilir ki ordaki hayat kadınları, hepsi seks objesi, mal olarak görülen, köle gibi alınıp satılan, erkek hegemonyası altında ezilmiş, etini kiralayarak, son derece depresif bir hayat süren, yardıma muhtaç kadınlardır. bunun yanında bazı hemcinsleri gibi travestiyle de ilişkiye girmez.

arkadaşları adul film bağımlılığı hastalığına yakalanmışken, o ise namaz ve diğer islami yöntemlerle güçlendirdiği iradesi sayesinde, adult film sektoru gibi uyuşturucu bağımlısı yapılan kadınların, çoğu zaman dayakla ve zorla absürd ilişkilere zorlanan, çoğu cinsel yolla bulaşan hastalıklardan, ağır depresyona girip intihar ederek ölmüş olduğunu bilir. bul filmlerde oynayan bayanların çoğunun aslında kucuk yasta olduğunu bildiği için bu tip sapkinliklari seyrederek bu pislik sektöre faydada bulunmaz.

arkadaşları tanımadıkları hatunla, web cam yaparken, o ise bunun çoğu zaman bir aldatmaca olduğunu söyleyerek arkadaşlarının amatör sitelerine düşmesini önlemeye çalışır.

insanların balık istifi gibi son ses müzikte, domuzlar gibi piste sürtünme yoluyla ilişkiye girdiği, kızların iki erkek arasında sandywich tarzında, adına sözde dans eden abuk subukluğun yapıldığı diskoya gitmez. bar taburesine oturup depresif takılmaz.

arkadaşları gibi tembel ve hareketsiz değildir. namazın verdiği dinamizm sayesinde sporunu yapar. namazlarını kaçırmadan normal bir müzikle de uğraşır. birilerinin sandığı gibi mal ve yobaz değildir. oturmasını kalkmasını bilir. sevgili ve saygılıdır. yerinde konuşur. tutarlıdır.

alkol, sigara uyuşturucu kullanmaz. bu paraları bulmak için bazıları gibi kumbarasını bozdurmak zorunda kalmaz. kliniğe yatıp tedavi görmez. "alkollüydüm tecavüz ettiğimin farkında değildim" mazeretini mahkemede söylemesine gerek kalmaz.

yolda giderken bir kıza "şişt yavrum, pısst güzelim" şeklinde laf atmaz. otobüste tanımadığı bayanlara arkadan fordçuluk yapmaz. iş yerinde bayan arkadaşını sözel veya fiziksel olarak cinsel tacizde bulunmaz.

şayet mühendislik bölümünü bitirmişse, at kiralayıp kır gezisine çıkmaz.

eşi kanser tedavisi gören kendinden 20 yaş büyük hatunu, sırf "cinselliğimi yaşıyorum" mazeretiyle tavlamaz. jigololuk ya da toyboy'luk yapmaz.

kendisine ilgi duysa dahi, komşu kızına ya da bir tanıdığının kızına yan gözle bakmaz. fırsattan istifade diyerek, kendisine ilgi duyan bir kızı kullanmaz.

evlenmeden önce sevgilisi olmayacağı için, eski sevgilisinin acik görüntülerini, intikam amacıyla, internete atma gibi bir intikam bicimi kullanmasina gerek kalmaz. eski sevgilisi evlenince elindeki erotik resimlerle, eski sevgiliye şantaj yapma gibi bir durumu oluşmaz.

evlenmeden önce sevgilisi olmayacağı için, birileri gibi eski sevgilisiyle yaptıklarini sırf ondan intikam almak için ulu orta yerde herkese anlatmaz. eski sevgilisinin kendisine verdiği sırrı paylaşacak bir durum da oluşmaz.

gerçek müslüman erkek, evlenene kadar cinsel ilişki yaşamayacağı için bazı hemcinsleri gibi soa, chylamydia, aids, herpes gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklara kapılma riski çok azdır.

bazı hemcinsleri gibi 4-5 kızla aynı anda çıkıp, hepsine türlü yalanlar söyleyip kullanıp atmaz. parası olsa bile zengin zübbelik yapmaz. modayı takip etmez. burnu havada burjuva değildir. yavşak değildir. yalan söylemez.

evlenmeden önce birini sevebilir ve hatta fiziksel temasta bulunmadan sevdiği insanla görüşüp evlenme kararı bile alabilir. islami usüllere göre sevdiği kızı ailesinden ister. nişanlı oldukları dönemde birbirlerini tanırlar. her şeyi denemiş birileri gibi tatminsiz ve aç gözlü olmayacağı için ten uyumu gibi klişe batı özentiliğini kaale almaz.

çoğu hemcinsleri için cinsellik hayatın yegane anlamıyken, kendisi için seks 5. hatta 6. plandadır. bu dünyanın son olmadığını bilir ve bu dünyada hiç ölmeyecekmiş gibi yaşarken yarın ölecekmiş gibi temkinli hareket eder.

genelde tencere yuvarlanır kapağını bulur. nasılki geniş bünyeli bir godoş, folofoş olmuş bir motorla evleniyorsa, o da evlenmek için seçtiği kişinin kendi gibi ruh ve beden bekaretine sahip olmasını ister. bu kişisel bir tercihtir ve bireyin en doğal hakkıdır.

evlendiği kişiyle ilişkisi sadece cinsellik üzerine kurulmadığı için, uzun ve mutlu bir beraberlik sürer. çocuk doğurunca, doğum lekesi olan, emzirince göğü bozulan eşini, bazi hemcinsleri gibi adult filmlerde gördüğü çıtırlarla kıyaslayıp, boşamaya kalkmaz. modern hemcinsleri gibi metres edinmez. başka evli veya bekar kadınlara yan gözle bakmaz. eşi kanser tedavisi görürken "cinselliğimi yaşamak en doğal hakkım" diyerek kendinden 20 yaş küçük hatunla eşini aldatmaz. eşi de helal süt emmiş biri olacağı için, yakın bir arkadaşından "ya internette adult filmlere bakarken senin hanımın eski sevgilisiyle çektiği amatör video'ya rastladım" lafını duyarak şok olmaz.

çocuklarını da eşit şekilde, islami esaslara göre yetişir. "hadi amcalara pipini göster, hadi amcaların anasına küfret" diyerek oğlunu küfüre alıştırmaz. baskıcı değil, sevgi veren, şevkatli bir babadır. birilerinin babası gibi karısını hergün döven, alkolik bir baba değildir. işinde gücündedir. birileri gibi hayatı tatminsiz ve mutsuz geçmez. sonuçta o eşine binde bir rastlanan gerçek müslüman bir erkektir. adam gibi adamdır. materyalist değildir bir defa.

devamını gör...
yeni kavramlar uydurmayalım. erkeğin bekareti diye bir şey söz konusu değildir. bekaret biyolojik bir şeydir. erkeklerde bulunmaz.
ha derseniz ki zina yapmayan erkek. o olur bak. ama kavramları karıştırmamak lazım.
devamını gör...
bedeni anlarım da ruh bekareti nasıl oluyor? diye derin düşüncelere sokan erkek. ruh ilahidir, dokunulmazdır. sana ruhtan sorarlar de ki o alemi emirdendir, onun hakkında size az bir bilgi verilmiştir buyruluyor.

öyle her mevzuya meze edilecek şeyler değil bunlar.

edit: adam eksiliyor bir de. şaka gibi. müslümanların bu öz güveni şahane.
devamını gör...
"bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla" erkeği olabilir. beden bekareti eyvallah da ruh bekareti nedir pardon?

türk aklının işleyiş mekanizmasının ciddi bir analize ihtiyacı var.
devamını gör...
parası yoksa tercih edilmeyecek erkektir. siz bakmayın öyle yazılanlara söylenilenlere falan. para kazanın.
devamını gör...
hamd olsun zinaya düşmedik. ama bu beden meselesine gözler dahil mi? o zaman bekaretim yok olur gider.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar