efsane haber başlıkları klasmanına aldığım dehşet cengiz olay. sıcak denizlere inmeyi bir level yukarı alan 5 dil bilen hanım efendi tam bir türkiye aşığı. yakında hatay'da da suriyeli belediye başkan adayı görmek istiyorum. ukrayna iç savaşı da olursa edirne dolaylarında sharapova aday olsun. demokrasinin tam arkasındayız!

--- sputnik ---

muhtelif mecralarda alanya tanıtımına büyük katkılarda bulunan, rus uyruklu anastasia petrova çetinkaya, alanya belediyesi bağımsız belediye başkanı adaylığını açıklayacak.
gazeteci ayhan çetinkaya ile evli olan çetinkaya, 'değişim sende' sloganı ile yarın saat 14.00'da adaylığını resmen açıklayacak.


--- alıntı ---
devamını gör...
hanım olan bir rus vatandaştır. antalyada olabilir. neden olmasın. antalyada ben bile kendimi rus sanıyorum. ama ruslar beni rus sanmıyor. öyle de bir algı var.
devamını gör...
2014 yılında da aday adayı olmuştu ama secilememisti sanırım. bu sefer en iyisi mi medyaya haber verip popi olalım demisler.

bu arada suriyeli birisi aday olsa, buralarda ulkeyi ele geciriyorlarddan tut lince kadar giderdi. ama rus olunca bir de rus kadın olunca oy ne guzel denmis.
devamını gör...
hani her t.c. vatandaşı türktü ? ne diye rus biri yada bir başka milletten olup ama türkiye cumhuriyeti vatandaşlığını almış birisinin aday olması garipseniyor. almanya'da türk milletvekilleri yok mu ?
devamını gör...
kadın suriyeli olsa ne gümbürtü kopardı ama. neyse beyler işin şakası ciddiyeti ayrı bir yana rusya türkiye için en büyük tehdittir. yunan, pkk, amerika falan gelip geçici. o adamlar 300 yıldır yanı başında ayasofya'nın tepesine haç dikmek için fırsat bekliyor.
devamını gör...
almanya'da ki türk milletvekilleri için oradaki almanlar, bunlar 300 yıldır bizim kiliselerin duvarına ayet asmak için bekliyorlar diye düşünüyormudur acaba. zannetmiyorum, düşünse mecliste olmazlardı sanırım. ben destekliyorum, umarım alır seçimi
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar