ruşen amcanın oğlu sedat

annesi yirmidört saat mürüüüüvet görsün diye evinin her yerine mürüvet kameraları yerleştirmiş olan hakikatli evlat. mazhar'ın başının belası.
devamını gör...
ömrümüzü karartan, yediğimiz ekmeği kursağımızda bırakan, dersten kaçtığın için vicdan yaptırtan, harcadığın fazladan para için eve gitmeye korkutan hırto.

o hırto şimdi evinde karısının yaptığı çay eşliğinde belgesel izlerken, ben burda terli terli tanım giriyorum. senden daha mutluyum olm bil bunu! hiç olmazsa kendi hayatımı yaşıyorum.
devamını gör...
ihl sözlükte kullanıcı adım olan efsane karakter.

ihl sözlüğün ilk dönemlerini bilmem. eskiden oranın yazarı değildim. son dönemde sıkıntı yaşadığı için destek olmak amacıyla bu kullanıcı adıyla üye olduğum ve az da olsa tanımlar yazdım.

şimdi ben buraya niye çıktım editi : eski hesapların birleştirilmesinin gündeme geldiği bu dönemde, 2011 den bugüne görece uzun sayılabilecek sözlük yazarlığı maceramda bu sözlük çerçevesinde bir çok farklı kullanıcı adıyla tanımlar kaleme aldım. hatta bu kullanıcı adlarının sayısı bir elin beş parmağını aştı. sözlük yönetimine de hazır yeri gelmişken bana bu konuda gösterdikleri opsiyon ve tanıdıkları hoşgörü nedeniyle ayrıca teşekkür etmik isterim ama birol kardeşimiz özel bir teşekkürü hak ediyor.

uzun zaman sonra yeniden sözlük semalarında görülmemi yeni bir kullanıcı adı alarak taçlandırmak istiyorum. aslında bu istek basit bir kan değişimi olmaktan çok,sçzlük zirvelerinde yaşadığım kendimi ifade sorunlarının önüne geçmeyi istemek.

malum you know nothing jon snow ne türkçe bir nick ne de kısa ve bir çırpıda söylenebiliyor. daha önemlisi kullanıcı adı karşı tarafta tam anlamıyla oturmadığında hem hatırlanmıyor hem de ifade edilen anlamı karşılamıyor.

jon snow'un akibetinin tam olarak belli olmadığı ve en azından nisan 2016 ya kadar belli olmayacağı bu günlerde "kral öldü yaşasın yeni kral" diyerek kullanmakta olduğum kullanıcı adımın ruşen amcanın oğlu sedat olarak (kısaca sedat,hangi sedat ruşen amcanın oğlu sedat) değiştirilmesi isteğimiz ilgililerden arz ederim.

eğer bu kullanıcı adının bana ait olması noktasında güvenlik soruları doğrultusunda bir aksama yaşanamsının doğruracağı öenmli sıkıntılar varsa,hali hazırda burada aynı isimde kullanıcı adının henüz alınmamış olduğuvarsayımı altında hesaplar birleştirilemese de kullanıcı adı değişikliğine de gidelibilir.
devamını gör...
zirvelerde sözlükte yazdığım nick sorulunca kısaca sedat demek için tercih edeceğim nick iken son zirvede gördüm ki bu çok da gerekli değilmiş. eğer yönetim imkan tanırsa yine de kullanmak isteyeceğim nicktir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar