aklına ilk gelen inception olan kişiye hurma veriyorum. tanıma gelirsek;
bilinç dışı meydana gelen, geldiğinde ise kişiyi saykolojik tepkimelere maruz bırakan olayımsı. oldukça spesifik bir olay ve bir o kadar da irrite edici bir dengesizlik kuramı. açıklayabilen beri gelsin.
devamını gör...
en fazla sekiz saniye falan sürer. terlemiş halde uyanmaya sebep olur. eğer kafanızın içinde kanatlı filler ile uyursanız görme ihtimaliniz yüksek. kanatlı filleri görebilmek için gerçekten iyi bir insan olmak zorundasınız.
devamını gör...
nedense inception'dan sonra ortaya çıkmış eylemdir. hatta biz rüyaları inception'dan önce ve sonra diye ikiye ayırmaktayız ve rüya yorumlarında cobb hazretleri bu rüyayı şöyle yorumlamıştır diye tahlil edebilmekteyiz.
devamını gör...
sık sık rüya içinde rüya gören biri olarak söylüyorum ki can sıkıcı bir şey. rüyada gördüğüm rüyadan uyandım ve etrafımdakilerin yakasını tutup ne olur söyleyin ben rüyada mıyım, uyanık mıyım, diye haykırdım. son uyanıştan sonra ise kendimi sinirli ve yıpranmış buldum. rüya içinde görülen rüyalar eğer kabusvari ise görülmese daha iyidir. bütün gün bir şey olacak diye bekliyorsun. öyle geriyor insanı.
devamını gör...
rüyayı bir labirente çevirmiş kişi beyanı olması muhtemel cümle. ben en fazla rüya içinde rüya gören insanları duymuştum onu bile tuhafken bu cidden bambaşka bir boyut.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar